Nädala horoskoop – 21.-27. oktoober 2019

JÄÄR
Sulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. Sa ei pruugi tahta ebaviisakas olla, aga tundlikumad tüübid võivad sind taktituks pidada kui ütled seda, mida mõtled.

SÕNN
Sel nädalal pead äriasjades ettevaatlik olema ja kui sulle pakutakse mingit tehingut, siis pead seda põhjalikult kontrollima. Saatan peitub üksikasjades ja kui väikese kirja lugemata jätad, siis pead maksma.

KAKSIKUD
Pead vastu astuma hirmule, mis sind tagasi hoiab, ja tegema seda kohe. Natukese vaprusega jõuad kaugele, võib-olla lausa uue eluviisi ja uue maailmavaateni välja.

VÄHK
Teatud inimgrupp võib tunduda sinuga võrreldes täiesti teistsugune, kuid teil on rohkem ühist kui arvad. Sel nädalal juhtub midagi, mis näitab sulle, et peaksite sagedamini koos töötama ja naerma.


LÕVI
On hulk asju, millest pead vabanema, asju, mis hoiavad sind tagasi ja takistavad sul täit potentsiaali kasutamast. Sa tead, mis need asjad on ja tead, et need peavad kaduma. Nüüd on aeg minevikuga lõpparve teha.

NEITSI
Keskendu sellele, mida omad ja teenid ning veendu, et sulle makstakse su märkimisväärse andekuse eest piisavalt. Kui lased ennast praegu väikeste summadega petta, siis edaspidi jääd ilma juba suurematest summadest.

KAALUD
Ära kuula skeptikuid ja küünikuid – kui on midagi, mida teha tahad, siis lihtsalt tee seda, ükskõik kui hulljulge see teistele tundub. Praegu on aeg riskimiseks ja piiride nihutamiseks.

SKORPION
Lähedased ja töökaaslased andestavad sel nädalal sulle peaaegu kõik, nii et võta sellest viimast. Siiski, sulle antakse andeks ainult ühe korra, seega kui juba vahele jääd, siis ole kindel, et asi on seda väärt!


AMBUR
Sa pead kaitsma oma saavutatut, mis on märkimisväärne. Terve mõistus ütleb sulle, et edu ei saa igavesti kesta ning kui jätkad riskide võtmist, võid kõik kaotada. Võib-olla on aeg õnnega mängimine lõpetada ja võidud välja võtta.

KALJUKITS
Võid kannatamatult edusamme oodata, aga kui liiga suure riski võtad, siis võid astuda suure sammu vales suunas. Kui seda teed, siis pole siiski mõtet ennast kiruda – mõnikord ikka juhtub.

VEEVALAJA
Kui tahad, et sind märgataks ja elus edasi liikuda, siis varsti saabub selleks võimalus. Kuni seda ootad, hoolitse oma tervise eest ja tee trenni. Sa pead tugev olema.

KALAD
Sul paistab olevat impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head… või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse – nagu sulle meeldib – aga tead, kuidas nendega hakkama saada.