Nädala horoskoop – 21.-27. märts 2022

JÄÄR
Kõhklusehekt võib põhjustada teile muret – või olete enda peale pahane, sest ei usaldanud oma instinkte. Ärge kuulake neid, kes ütlevad, et peate olema ettevaatlik. Selle nõuande järgimine võib neile kasulik olla, kuid kindlasti pole see seda teie jaoks.

SÕNN
Teised patsutavad sulle õlale ja räägivad, kui suurepärast tööd sa teed ning loomulikult on neil õigus. Aga ära lase kiitusel endale pähe hakata, sest tõenäoliselt käituvad nad kenasti ainult sellepärast, et tahavad sult midagi saada.

KAKSIKUD
Ükskõik, mille kallal praegu töötad, saad selle tehtud kiiremini ja paremini, kui kaasad teisi inimesi. Aga nad peavad olema võrdsed partnerid. Nägemus võib olla sinu oma, aga ära lase oma egol edu takistada.

VÄHK
Kui soovid kedagi paremini tundma õppida, tõenäoliselt romantilises mõttes, siis näita talle, et oled huvitatud. Kui teed praegu õige käigu, siis võib sellest sündida ilus sõprus – ja võib-olla palju rohkemgi!


LÕVI
Sind saadab edu, aga see saabud palju kiiremini kui saad abi neilt, kes jagavad su ambitsioone. Meeskonnatöö on viis edasi liikuda ja loomulikult tähendab see kompromisse. Sa tead, et suudad seda!

NEITSI
Teie lähedased ei jäta teile kahe või kolme päeva jooksul mingeid kahtluseid, te teate, mida nad mõtlevad ja tunnevad. Hea uudis on see, et see, mida nemad soovivad, on tõenäoliselt ka see, mida soovite teie, nii et see võib osutuda meeldejäävaks nädalaks!

KAALUD
See, mis juhtub homme, kui täiskuu on sinu tähemärgis, võib näida ekstreemne, aga kes ütles, et elu peab õiglane olema? Fakt on see, et teistel on võimu reegleid teha ja sinul pole, seega kohane ja jää ellu. Sa saad hakkama.

SKORPION
Lahendus su rahamuredele ilmneb varsti, seega jää rahulikuks ja ära tee midagi drastilist. Ohvreid tuleb tuua, aga need ei põhjusta sulle erilist valu kuni kasutad oma pead ja kaasasündinud andeid.


AMBUR
Kui jagad sel nädalal oma mõtteid vale inimesega, siis võid sattuda piinlikku olukorda. Püüa aru saada, et kõik ei mõista sinu erilist maailmavaadet ja ennekuulmatuid soove.

KALJUKITS
Kõik on võimalik – tunned oma kontides, et võid minna kogu maailma vastu ja võita. Ja sul on õigus, võid küll. Aga miks alustada lahingut, kui sul on piisavalt šarmi oma tahtmise saamiseks ilma võitluseta? Või sa naudidki seda?

VEEVALAJA
Pead vastu astuma hirmule, mis sind tagasi hoiab, ja tegema seda kohe. Natukese vaprusega jõuad kaugele, võib-olla lausa uue eluviisi ja uue maailmavaateni välja.

KALAD
Sa oled praegu nii ülienesekindel, et ei näe oma valitud rajal ootavat tohutut takistust. Märkad seda päeva või kahe pärast, aga seni on teadmatus õndsus!