Nädala horoskoop – 21.-27. juuni 2021

JÄÄR
Sa pead end mõneks ajaks maailmast välja lülitama ja oma mõtetega üksi olema. Teised võivad mõelda, miks sa äkitselt suhtlemist väldid, aga nad võimaldavad sulle aega ja ruumi, mida vajad. Nad on selle sulle võlgu.

SÕNN
Sa ei vaja oma kavatsuste täideviimiseks kellegi heakskiitu või õnnistust. On vaja ainult julget pealehakkamist ning vapruse jätkumist töö valmis saamiseni. Mida sa veel ootad? Kohe praegu on kõige parem aeg alustamiseks.

KAKSIKUD
Täna on hea päev hoolitsemaks väikeste igapäevaste asjades eest, mis on vaja ära teha, nii tööl kui kodus. Ära sea endale suuri eesmärke, tee lihtsalt väiksed asjad ära ja las suur plaan loksub ise paika. Nii on alati.

VÄHK
Kui tahad maailmale midagi öelda, midagi, mida see peaks teadma, karju seda nii kõvasti kui suudad. Sul on alati olnud suur ego ja nüüd on sul sellega sobiv hääl. Tee kõik selleks, et sind kuuldaks.


LÕVI
Te võite olla pahane, kui peate maksma millegi eest, mida sooviksite pigem tasuta saada, kuid kui teete stseeni, siis võib juhtuda, et lõpuks peate veel rohkem maksma. Ärge olge nii vilets. Pange oma käsi taskusse. See on ju kõigest raha.

NEITSI
Pole mingit mõtet mineviku vigade pärast põdeda. Kui tegid hiljuti midagi valesti, siis õpi sellest nii palju kui saad, seejärel jäta see selja taha ja liigu edasi. Muidugi teed sa ka edaspidi vigu, aga su õnnestumised kaaluvad need üle.

KAALUD
Püüdke olla usaldavam, eriti kui tegemist on inimestega, kelle toetus võib tulevikus olla elutähtis. Olenemata sellest, kui kindel te oma võimetes olete, ei saa te kõike üksi teha. Üldiselt tuleb teine vaatepunkt kasuks.

SKORPION
Aeglustage asjade käiku, et hinnata, kui kaugele olete jõudnud, sest alles siis saate otsustada, kui kaugele te veel peate minema. Vaatamata sellele, mida mõned võivad öelda, olete teinud head tööd ja väärite tunnustust.


AMBUR
Miks sa püüad vastuvoolu ujuda kui tead, et selle lahingu kaotamine on ette määratud? Sulle ei pruugi meeldida, mis suunas asjad liiguvad, aga kaine mõistus ütleb, et sul pole muud valikut kui kaasa minna, praegu.

KALJUKITS
Sul närib sees tunne, et oleksid saanud suhte õnnestumise nimel rohkem teha. Võib-olla on sul õigus, ehk oleksidki saanud, aga see aeg on möödas, nii et lõpeta minevikule mõtlemine ja vaata hoopis tulevikku.

VEEVALAJA
Te võite olla praegu oma ajakavast maha jäänud, kuid ärge muretsege. Siiski peaksite hetkel püüdma oma energiat säilitada, kuna alates järgmise nädala algusest hakkate töötama rohkem, kui kunagi varem.

KALAD
Sind võib ärritada, et keegi valetab häbematult, aga ära näita oma viha välja. Parim lähenemine on teeselda, et sa pole midagi märganud ja oled iga sõnaga nõus. Seejärel pane õigus maksma.