Nädala horoskoop – 21.-27. detsember 2020

JÄÄR
Mida avatum ja seltskondlikum oled viimastel nädalatel olnud, seda enam vajad praegu aega üksi olemiseks. See on aeg mõtlemiseks ja oma tunnetes selgusele jõudmiseks. Sa ei saa seda teha järjekordsel peol.

SÕNN
Tähed soosivad loomingulisi ettevõtmisi, nii et kui on mingi kunstiprojekt, millega tahad alustada, siis ära enam oota. Pea meeles, et ei ole olemas ideaalset aega – praegune hetk on kõik, mis sul on.

KAKSIKUD
Sa võid olla loomu poolest mässaja, aga praegu pole hea aeg teisi ärritada. Selle asemel uuri välja, millist abi sõbrad ja pereliikmed vajavad ning tee kõik võimalik nende eesmärkide täide viimiseks. Lühidalt: ole positiivne, mitte negatiivne.

VÄHK
Minevikus oled liiga sageli lubanud teistel otsustada, aga nüüd pead tegema seda, mida sina tahad, olenemata tagajärgedest. Tõenäoliselt polegi mingeid tagajärgi, su konkurentide ähvardused on õhku täis.


LÕVI
Sa võid meeleheitlikult püüda näidata, mida oskad, aga ära mine üle võlli ja tee midagi rumalat. Miks? Sest see teeb sinust kerge sihtmärgi neile, kes tahavad su auahned plaanid ära rikkuda. Ole nutikas ja käitu ka nutikalt.

NEITSI
Saad rohkem tehtud kui suhtud partnerlusse rahulikumalt. Kujutle end partneri nahas ja mõtle, mida sina tunneksid kui keegi räägiks sinuga nii nagu sina vahel temaga. Sa võid aeg-ajalt pisut järsk olla.

KAALUD
Rääkides inimestega, kelle usaldusväärsuses sa kindel pole, jälgi mida ütled. Sulle meeldib lobiseda, see on su loomuses, kuid liiga palju öeldes võid oma sotsiaalset seisundit kahjustada. Pea meeles – teadmistes peitub jõud.

SKORPION
Praegu on teil piisavalt ideid, kuid tunnete veidrat vastumeelsust ja ei soovi neist maailmale teada anda. Võib-olla ei ole see nii halb. Te ei taha, et rivaalid varastaksid teie mõtted enne, kui saate võimaluse neid ise kasutada.


AMBUR
Panustage oma tugevatele külgedele ja ärge laske teiste tegudel end kuidagi mõjutada. On mõned asjad, mida teete paremini kui enamik ja need on asjad, millele te peaksite praegu keskenduma. Peatselt olete kordades edukam.

KALJUKITS
Mingil põhjusel paistad uskuvat, et sind ümbritsevad vaenlased, et kogu maailm on sinu vastu. Lõpeta rumalad kujutelmad ning vaata vahelduseks asja helget poolt. Elu on su enda kätes.

VEEVALAJA
Ära ole nii agar oma rahalist seisu parandama, et hakkad mõtlematuid riske võtma. Ära satu paanikasse, sest paanikas teed midagi rumalat ja see võib sulle terve varanduse maksma minna.

KALAD
Kui te ei ole teinud mõne projektiga nii palju edusamme, kui oleksite soovinud, siis ärge muretsege – ja kindlasti ärge töötage intensiivsemalt. Võib-olla peaksite tulevikus seadma endale eesmärgid, millede puhul olete kindel, et suudate neid saavutada.