Nädala horoskoop – 21.-27. august 2023

JÄÄR
Teiste inimestega vaieldes ära lenda liiga tugevalt peale. Sul võivad olla kõige loogilisemad arvamused ning faktid ja numbrid on kindlasti sinu poolel, aga arvesta ka nendega, kel pole nii suurt kirge tõe leidmise vastu.

SÕNN
Kõige olulisem asi sel nädalal on olla oma mõistuses kindel ja mitte lasta teistel endale öelda, mida uskuda. Ükskõik kui pealetükkivad nn „eksperdid” võivad olla, pead usaldama oma sisehäält – alati.

KAKSIKUD
Millegipärast on sulle vastumeelne ära kasutada võimalust, mille eest enamik inimesi oma parema käe ära annaks. Loomulikult võivad asjal olla halvad tagajärjed, aga võib minna ka vapustavalt hästi – kui sa ei proovi, siis ei saa kunagi teada.

VÄHK
Ausus on hädavajalik pikale veninud probleemi lahendamiseks. Aga see ei tähenda ainult teistega aus olemist, see tähendab ka, et teised on sinuga ausad. Julgusta neid rääkima. Uuri välja, mida nad mõtlevad.


LÕVI
Varasem vääritimõistmine asendub teadlikkusega sellest kui palju teatud inimesed sulle tähendavad ja miks väiksed eriarvamused pole üldse olulised. Ole sõber kõigiga, aga eelkõige iseendaga.

NEITSI
Lõbutse. Naudi elu. Ole koos sõpradega. Täna pole aeg mõelda tööle, rahale või mõnele muule murettegevale asjale. Sa oled puhkepausi ära teeninud. Teistel on ka sinu pärast hea meel.

KAALUD
Kõik su tuttavad võivad olla ühel arvamusel, kuid kui su instinktid räägivad vastupidist, pead usaldama neid. Karjamentaliteet on praegu laialt levinud. Mõtle alati oma peaga.

AMBUR
Samal ajal kui kõik teised tormavad ringi ja põrkavad omavahel kokku nagu maailma lõpp oleks lähedal, oled sina vana rahu ise. See võib tähendada, et sul tegelikult pole aimugi, mis toimub, aga on aegu, mil teadmatus ei ole halb asi.

KALJUKITS
Kui keegi teile abi palub, siis teete kõik selleks, et neid aidata. Kuid ärge minge nii kaugele, et kulutate kogu oma aja ja energia nende probleemidele ja jätate enda omad unarusse. Ja olge oma kulutuste suhtes tähelepanelik.

VEEVALAJA
Sel nädalal sihi kõrgemale ja usu, et suudad luua midagi võrratut. Teised võivad väita, et su plaanid on liiga suured, aga see pole tõsi. Universum näitab, et sinu jaoks ei ole piire olemas.

SKORPION
Mõni arvab, et sina oled parim asi pärast viilutatud leiba – ja neil on õigus, sa oledki. Aga ära lase meelitustel ja kiitusel endale pähe hakata, sest on teisi, kes ootavad võimalust su staatust paari pügala võrra langetada.

KALAD
Leia oma tihedas graafikus aega, et maha istuda ning mõelda, millega tegeled ja kuhu sellega jõuad. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige su karjääri kohta. Kas tegeled sellega, millest unistasid?