Nädala horoskoop – 20.-26. veebruar 2023

JÄÄR
Üks asi on teha julgeid otsuseid, teine asi on olla kindel, et need otsused on õiged. Praegu on väga palju kaalul ja kui otsustad valesti, siis võivad tagajärjed olla kohutavad, seega mõtle sügavalt ja tegutse ettevaatlikult.

SÕNN
Jaga kodus ja tööl kõigiga oma mõtteid ja tundeid ning teised poevad nahast välja, et sind õnnelikuks teha. Arusaamatused tekivad ainult siis, kui eeldad, et inimesed oskavad su mõtteid lugeda.

KAKSIKUD
Sul võib olla teatud kohustusi, aga sa ei pea olema teiste inimeste ori. Hoolitse, et kõik – sõbrad, pere, töökaaslased – teavad, et kõik, mida sa nende jaoks teed, tuleb su heast südamest.

VÄHK
Sa oled maailmavaate osas kahevahel. Ühest küljest arvad, et inimloomus on põhimõtteliselt negatiivne, aga teisest küljest tahad näha headust kõigis elusolendites. Vali teine. Su valik muudab selle tõeliseks.


LÕVI
Sa tahad välja minna ja maailma avastada, aga kohustused hoiavad sind tagasi. Jäta need sinnapaika. Kas maailm lõpeb enneaegselt kui sa ei saa kindlaid asju kindlaks ajaks valmis? Muidugi mitte.

NEITSI
Kui pead sekkuma sõprade vahelisse vaidlusse, siis veendu, et oled täielikult erapooletu. Kui jääb mulje, et eelistad ühte poolt, siis teed asjad hullemaks kui üldse mitte sekkudes.

KAALUD
Ära lase kellelgi oma vabadust piirata. Neile, kes tahavad ära võtta su õigust iseenda eest mõelda ja rääkida, pead selgeks tegema, et võitled nendega lõpuni välja. Ja sa pead seda tõsiselt mõtlema.

SKORPION
Eneseusk on edu võti, nii et usu sellesse, mida teed ja usu, et varem või hiljem tasub pingutamine ära. Pea meeles ka seda, et „välismaailm” on suuresti su peas toimuva peegeldus.


AMBUR
Praegu on aeg oma arvamust avaldada. On aeg olla halastamatult aus. Kui sul on midagi öelda, peadki seda kõigile ütlema. Kui sa praegu ei räägi, siis hiljem kahetsed.

KALJUKITS
Selle nädala sõnum tähtedelt on, et sa ei tohi alustada midagi, mida ei pruugi suuta lõpetada. Samuti ära anna lubadusi, mida ei pruugi suuta pidada. Kui sa ei sea endale suuri eesmärke, siis paistad heas valguses kui teed rohkem.

VEEVALAJA
Saad võimaluse lohutada sõpra või pereliiget, kes on viimasel ajal kehvas tujus olnud. Annus sinu optimistlikku ellusuhtumist on just see, mida ta vajab, et ennast kokku võtta ja hakata jälle elu helget poolt nägema.

KALAD
On veel napilt aega, et oma tunded teatavaks teha, aga kui jätad selle liiga hilja peale, siis libiseb võimalus käest ja uut ei saabu enam pikka aega. Ära muretse äraütlemise pärast. Teised hindavad sind kõrgelt.