Nädala horoskoop – 20.-26. september 2021

JÄÄR
Su mõistus ja süda teevad praegu head koostööd. Kuid kahjuks on mõned inimesed, kellega pead kokku puutuma, nii suures segaduses, et nende su ellu kuulumine muutub riskiks. Nii et vabane neist. Ole halastamatu.

SÕNN
Sulgege oma kõrvad kriitikale ja ärge raiskage aega, et püüda kätte maksta neile, kes on teid alt vedanud või teile halbu asju öelnud – nad ei ole seda vaeva väärt. Aeg on liiga väärtuslik, et raisata seda väikestele inimestele ja isiklikule kättemaksule.

KAKSIKUD
On oht, et püüad panna fakte oma oletustega klappima – kui seda teed, võivad tagajärjed olla katastroofilised. Alati püüa näha elu sellisena nagu see on, mitte sellisena nagu soovid, et see oleks. Ainult sel juhul saad midagi muuta.

VÄHK
Sa oled jõudmas õnnelikumasse faasi, nii et püüa mitte nii palju raha pärast muretseda ja kui võimalus tekib, siis ära kõhkle sõpradega linna peale minemast. Kokkuvõtvalt: kui sa ei naera, siis ei ole asi õige.


LÕVI
Kui te ei ole teinud mõne projektiga nii palju edusamme, kui oleksite soovinud, siis ärge muretsege – ja kindlasti ärge töötage intensiivsemalt. Võib-olla peaksite tulevikus seadma endale eesmärgid, millede puhul olete kindel, et suudate neid saavutada.

NEITSI
Anna kurvale sõbrale teada, et sa oled tema jaoks olemas. Sinu soojadest sõnadest võib piisata, et ta jälle naeratama hakkaks ja üks väike lahke tegu võib ta elu muuta.

KAALUD
Sa ei pea alati esimene olema, kuigi kardinaalse tähemärgina oled sa harjunud olema liider. Kui tahad sel nädalal elus edasi jõuda, siis pead leidma kompromisse. See on piisavalt lihtne.

SKORPION
Sa pead oma silmaringi laiendama. Pead mõistma, et maailmas toimub rohkem kui eelnevalt teadsid. Eelkõige pead omaks võtma, et hoolimata kõigist halbadest asjadest, on maailm siiski imeline koht.


AMBUR
Teie ülesanne võib tunduda väsitav, kuid kui te sellega tegelema hakkate, näete, et see pole nii tüütu, kui arvasite. Kuid see tuleb teil võimalikult kiiresti ära teha, sest kindlasti on veel lõbusamaid asju, millele keskenduda.

KALJUKITS
Su elus on inimesi, kes, hoolimata kõigist su pingutustest, pole kunagi rahul – nii et milleks üldse üritada? Su tõelised sõbrad hindavad sind rohkem kui arvata oskad ja nemad on need, kes loevad.

VEEVALAJA
Kui su igapäevane rutiin on liiga koormav, siis peaksid ehk midagi ette võtma. Kuigi, kuna sel nädalal tehtud muudatused on tõenäoliselt jäädavad, siis veendu, et sa neid tõesti tahad.

KALAD
Võib näida, et oled elusündmuste meelevallas, et sind juhivad jõud, mille üle sul pole mingit kontrolli, aga kas see ikka on nii? Võib-olla sa alahindad oma võimet sündmusi mõjutada.