Nädala horoskoop – 20.-26. märts 2023

JÄÄR
Tundub, et paljud inimesed annavad teile hetkel nõu, kuid kui te olete tark, siis ei võta te arvesse sõnagi sellest. Ainult teie teate, mida te vajate, nii et ainult teie olete sobiv isik andma juhiseid. Tehke, mida teie sisemine hääl teile ütleb.

SÕNN
Tore, et toetad mingit üritust, aga ära lange lõksu ja ära usu, et sihile jõudmiseks on lubatud alatuid võtteid kasutada. Vahet pole, mida mõni loll ütleb, eesmärk ei pühenda abinõud, mitte kunagi.

KAKSIKUD
Püüa mitte raisata aega ja energiat inimestele, kes selgelt pole pingutamist väärt. Teatud isikud on alati tänamatud, ükskõik, mida teed – see on nende loomuses – nii et kui selliseid inimesi märkad, siis väldi neid nii palju kui saad.

VÄHK
Te peate veenma neid, kes on võimul, et väärite suuremat vastutust ja sellega kaasnevaid hüvesid. Ajastus on tähtsaim ja praegu on õige aeg – nii et tehke edasiviiv käik ja nautige edu.


LÕVI
Ühest küljest soovid teha rohkem, teisest küljest tead, et töötad niigi liiga kõvasti. Ainus viis selle dilemma lahendamiseks on enne uute tegevuste juurde asumist mõnes asjast loobuda. Su aeg ja energia on hindamatud ja piiratud.

NEITSI
Salatsemine ei pruugi sulle loomuomane olla, aga mida vähem enda kohta avaldad, seda parem. Sa pead olema natuke saladuslikum, eriti tööl. Hoia töökaaslased ja konkurendid ohutus kauguses ja ära unusta, et teadmised on võim.

KAALUD
Näib, et oled teinud vale otsuse ja ainus, mida teha saad, on vabandada. Kui su vabandus on siiras, siis teised andestavad sulle ja saate koos edasi liikuda. Aga kui su vabandus on vastumeelne, siis jäädakse su peale vimma pidama.

SKORPION
Kui pead oma isiklikus elus või karjääris midagi muutma, siis tee seda kõhklusteta ja tagasi vaatamata. Mõni võib arvata, et sa oled põhjuseta julm, aga kui sa kohe midagi ei muuda, siis seda muutust ei pruugigi tulla.

AMBUR
Allakäiguteel olnud sõprus muutub taas tugevamaks. Seekord veendu, et see ka jääks tugevaks. Pead leppima sellega, et teatud valdkondades on teil alati erinevad vaatenurgad.

KALJUKITS
Sind kutsutakse kellelegi hädas appi ja ükskõik, kui kiire sul oma kohustustega on, pead sa talle appi minema. See inimene on varem sinu heaks väga palju teinud, seega aita rõõmuga, mitte vastumeelselt.

VEEVALAJA
Sa näid uskuvat, et su tunded ühe kindla inimese vastu on ühepoolsed, aga see pole kaugeltki nii. Ta hoolib sinust sama palju kui sina temast, aga vähemalt praegu on tal vaja muude asjade pärast muretseda. Ole kannatlik.

KALAD
Võid avastada, et sel nädalal on kergem olla veenev, aga see ei tähenda, et võid teisi inimesi lõbu pärast kamandada. Püüa tegutseda kooskõlas nendega, kes jagavad su eesmärke ja ambitsioone, neid on siin maailmas piisavalt.