Nädala horoskoop – 20.-26. mai 2019

JÄÄR
Tundub, et olete kiirustades unustanud mõned väikesed, ent tähtsad detailid ning kui te seda ei tunnista, siis maksab see teile varsti kätte. Tehke kindlaks oma vead, et need heastada ja siis liikuge edasi.

SÕNN
Te ei pea inimeste vastu kena olema vaid seetõttu, et tahate nende tundeid säästa. Kui on midagi, mida tuleb öelda ja mis võib solvumist põhjustada, siis öelge seda neile otse. Reaalsusest osa saamine teeb neile head.

KAKSIKUD
Kõhklusehekt võib põhjustada teile muret – või olete enda peale pahane, sest ei usaldanud oma instinkte. Ärge kuulake neid, kes ütlevad, et peate olema ettevaatlik. Selle nõuande järgimine võib neile kasulik olla, kuid kindlasti pole see seda teie jaoks.

VÄHK
Tundub, et teil on kahtlused plaani suhtes, mida te varem pidasite edukaks. Võib-olla on teil õigus kõhelda, kuid mingis etapis peate tegema valiku ja selle juurde jääma. Lõpetage venitamine!

LÕVI
Olge oma sõnadega ettevaatlik, sest võib kergelt juhtuda, et ütlete midagi, mis põhjustab probleeme. See võib teie jaoks ka kulukaks osutuda, kui teistele jääb mulje, et te ei suuda oma teravat keelt tundlikes olukordades talitseda.

NEITSI
Viimastel nädalatel on teid nähtud kõige enesekindlamas ja dünaamilisemas olekus, kuid nüüd peate pöörama natuke rohkem tähelepanu väikestele asjadele, kuid ainult natuke. Ärge unustage suurt pilti, vaid otsige viise, kuidas saaksite seda lõuendit iga päev värvida.


KAALUD
On normaalne olla ettevaatlik, kui on tegemist inimestega, keda te väga hästi ei tunne, kuid ärge laske sellel jõuda tasemele, kus te ei usu ühtegi sõna, mida nad räägivad, ilma ühegi põhjenduseta. Enamik inimesi, isegi võõrad, on oma tegudes siiski ausad.

SKORPION
Te peaksite vaatama partnerlust ja sõprust rahulikuma pilguga ja seda nii isiklikus elus, kui ka töös. Kohelge teisi nii nagu nad oleksid liitlased ja võrdsed, mitte rivaalid ja vaenlased ning elu saab olema võrdselt lõbus ja tulus.

AMBUR
Tehke sel nädalal teistele head, eriti neile, kes on mõnevõrra vähem õnnelikud kui teie. Ükskõik, millised teie enda probleemid võivad olla, on miljoneid, võib-olla miljardeid, kes teiega heal meelel kohad vahetaksid.

KALJUKITS
Pugege kasvõi nahast välja, et kõigile meeldida, isegi neile, kes on teie vastu kõike muud kui meeldivad. Mida rohkem naeratate ja käitute nagu maailm oleks teie sõber, seda rohkem on taevaseid jõude, mis teile tasuvad.

VEEVALAJA
Te peate tegema vajalikke uuringuid raha- ja äriasjades. Kui te lasete teistel enda jaoks asju otsustada, siis on peaaegu kindel, et nad saavad valesti aru, tehke jõupingutusi ja veenduge, et asjad on teie kontrolli all.

KALAD
Elu peaks olema lõbus ja see peaks nii jääma, kui te ei lase väikestel teemadel end muserdada. Samuti ärge raiskage aega muretsedes, et teised ei ole nii õnnelikud. Olge õnnelik ja edukas ning olge eeskujuks, mida nad soovivad järgida.