Nädala horoskoop – 20.-26. juuni 2022

JÄÄR
Sel nädalal püüa end mitte vaevata ühiskonna probleemidega, muidu võid millestki väärtuslikust ilma jääda. Kõik vastused ei ole laias maailmas, mõned tulevad otse südamest.

SÕNN
Lõpeta muretsemine väikeste asjade pärast, mis võivad, aga ei pruugi, valesti minna ja keskendu sellele ühele suurele asjale, mille õnnestumist kõige enam soovid. Kui keskendud oma mõttejõuga ühesainsas suunas, siis võid imet teha.

KAKSIKUD
Rääkides inimestega, kelle usaldusväärsuses sa kindel pole, jälgi mida ütled. Sulle meeldib lobiseda, see on su loomuses, kuid liiga palju öeldes võid oma sotsiaalset seisundit kahjustada. Pea meeles – teadmistes peitub jõud.

VÄHK
Panustage oma tugevatele külgedele ja ärge laske teiste tegudel end kuidagi mõjutada. On mõned asjad, mida teete paremini kui enamik ja need on asjad, millele te peaksite praegu keskenduma. Peatselt olete kordades edukam.


LÕVI
Isegi kõige keerulisemale küsimusele on alati vastus, nii et ära kaota pead kui su elu pole kerge. Hoolimata sellest, mida mõned inimesed elust arvavad, on see naudingute aed – ja on alati olnud. Kui sa seda ei näe, siis vajad prille!

NEITSI
Püüa materiaalsetele asjadele vähem tähelepanu pöörata. Ära keskendu sellele, et väljaminekud on suuremad kui sissetulekud. See olukord on ajutine ja saab varsti läbi, nii et pea püsti.

KAALUD
Sel nädalal mängi oma õnnega ja usu, et kõik on võimalik. Aga pea meeles, et kuigi sinul võib hästi minna, ei ole kõik sama õnnelikud, nii et ära hoople oma eduga – see võib põhjustada mõttetut põlgust.

SKORPION
Olge oma sõnadega ettevaatlik, sest võib kergelt juhtuda, et ütlete midagi, mis põhjustab probleeme. See võib teie jaoks ka kulukaks osutuda, kui teistele jääb mulje, et te ei suuda oma teravat keelt tundlikes olukordades talitseda.


AMBUR
Ole eriti ettevaatlik raha- ja äriasjadega tegeledes. Kõik, mis kõlab liiga hästi, et tõsi olla, tõenäoliselt ei olegi, nii et ära ole liiga innukas ja kontrolli üle kõik, mida kuuled, isegi usaldusväärsetest allikatest.

KALJUKITS
Vii lõpule mõni loov tegevus, midagi, mis võib tuua sulle tunnustuse ja autasud, mida usud end olevat ära teeninud. Isegi kui see ei tee sind rikkaks ja kuulsaks, on see siiski hästi tehtud töö.

VEEVALAJA
Ükskõik kui kiire sul praegu tööalaselt on, pead pingutama, et veeta aega oma pere ja sõpradega. Nemad on tõeliselt tähtsad. Vähemalt praegu on su karjäär teisejärguline.

KALAD
Kui teised ei anna sulle väljateenitud tasu, siis pead selle ise võtma. Sa oled oma praegusele kohale jõudmiseks kaua ja kõvasti tööd teinud ning sul pole mingit kavatsust lasta teistel au või raha endale võtta.