Nädala horoskoop – 20.-26. juuli 2020

JÄÄR
Keegi tuleb sinult isiklikes asjus nõu küsima ja kuigi sa ei taha sekkuda, tead, et ei saa talle ära öelda. Aga veendu, et ta teaks, et see on kõigest nõuanne. Iga inimene vastutab enda eest ise.

SÕNN
Te hakkate aru saama, et olete usaldanud kedagi, kes mängib täiesti teistsugust mängu, mille võitmine on ainult neile tagatud. Nüüd, kui olete nad paljastanud, on teil võimalus ja kohustus olukord ümber pöörata.

KAKSIKUD
Teie lähedased ei jäta teile kahe või kolme päeva jooksul mingeid kahtluseid, te teate, mida nad mõtlevad ja tunnevad. Hea uudis on see, et see, mida nemad soovivad, on tõenäoliselt ka see, mida soovite teie, nii et see võib osutuda meeldejäävaks nädalaks!

VÄHK
On hulk asju, millest pead vabanema, asju, mis hoiavad sind tagasi ja takistavad sul täit potentsiaali kasutamast. Sa tead, mis need asjad on ja tead, et need peavad kaduma. Nüüd on aeg minevikuga lõpparve teha.


LÕVI
Üks projekt tuleb mõneks ajaks edasi lükata, see ei meeldi sulle, aga pikas perspektiivis kõik laabub. Tegelikult on viivitus just see, mida vajad oma mõtete kogumiseks. Pead oma eesmärkides kindel olema.

NEITSI
See, mis juhtub homme, kui täiskuu on sinu tähemärgis, võib näida ekstreemne, aga kes ütles, et elu peab õiglane olema? Fakt on see, et teistel on võimu reegleid teha ja sinul pole, seega kohane ja jää ellu. Sa saad hakkama.

KAALUD
Kõigil paistab olevat oma arvamus selle kohta, mis su elus viga on, aga nad võivad selle endale hoida. Sinu poolest on need vaid ajutised raskused ja on ainult päevade küsimus, mil kõik jälle päikeseline on.

SKORPION
Veendu, et see mida soovid, on see, mida tõeliselt ihaldad, sest kui oled kord midagi saanud, ei pruugi õnnestuda seda tagasi anda. Samuti ole ettevaatlik kui sõpradele midagi lubad, nad ootavad et sa oma lubadusi täidaksid.


AMBUR
Sa võid tahta endast kehvemal järjel inimesi aidata, aga kaalu hoolikalt enne kui hakkad vabatahtlikult tegema midagi, millest väga vähe tead. Teistele võib su innukus muljet avaldada, aga kui sa käki keerad, siis nad enam vaimustuses ei ole.

KALJUKITS
Ükskõik, kui keerulised viimased paar nädalat on olnud, homsest alates paraneb su olukord märgatavalt, nii et pea püsti ja ära käitu nii nagu maailmalõpp oleks saabumas. Selline apokalüptiline jama on allpool su intelligentsuse taset.

VEEVALAJA
Alusta midagi uut, huvitavat, seikluslikku, midagi mis aitab sul maailma oma jälje jätta. Ära muretse, et teatud inimesed ei kiida seda heaks – see on kindel märk sellest, et teed midagi väärtuslikku.

KALAD
Kui jagad sel nädalal oma mõtteid vale inimesega, siis võid sattuda piinlikku olukorda. Püüa aru saada, et kõik ei mõista sinu erilist maailmavaadet ja ennekuulmatuid soove.