Nädala horoskoop – 20.-26. jaanuar 2020

JÄÄR
Keegi teeb tühisest asjast suure numbri. Pole mingit mõtet püüda talle mõistust pähe panna, sest mõistlikkus on tema jaoks antud hetkel tundmatu mõiste. Hoia eemale, kuni ta ise mõistusele tuleb.

SÕNN
Sa pead tegelema tõsiste isiklike probleemidega, millega ei kannata oodata, seega ütle oma sõpradele, et mõnda aega näevad nad sind harvem. Kõigepealt saa oma emotsioonid korda, siis mine välja ja lõbutse sõpradega.

KAKSIKUD
Kui soovid kedagi paremini tundma õppida, tõenäoliselt romantilises mõttes, siis näita talle, et oled huvitatud. Kui teed praegu õige käigu, siis võib sellest sündida ilus sõprus – ja võib-olla palju rohkemgi!

VÄHK
Enne kui otsustad, mida järgmisena teha, kaalu kõiki võimalusi. Veel parem, ära tee midagi. Pereliikmed ja töökaaslased võivad olla pahased, et sa looderdad, aga mida nad ikka teha saavad?


LÕVI
Sa pead pingutama, et alustatu lõpule viia, sest kui veel rohkem maha jääd, siis võib olla võimatu järje peale saada. Sulge oma meeled segajatele ja keskendu sellele, mille pead kindlasti tehtud saama.

NEITSI
Väldi igasugust negatiivset mõtlemist. Kui lased kas või väiksel kahtluseussil oma pähe pugeda, siis kasvab see murettekitavalt kiiresti ja enne kui arugi saad, hakkad mõtlema, et maailmalõpp on tulekul. Fakt on see, et sul pole millegi pärast muretseda.

KAALUD
Kui sa kellegagi isiklikul tasandil läbi ei saa, ei tähenda see veel seda, et sa ei saa temaga koos töötada. Jäta oma tunded kõrvale ja pinguta, et ühine projekt valmis saaks. Sa võid üllatuda kui libedalt see läheb.

SKORPION
Võid tahta eirata teavet, mis ei sobi sinu maailmavaatega, aga see võib olla viga. Neela oma uhkus alla ja tee, mida sulle öeldakse – see võib praegu piinlik olla, aga säästab aega ja hoiab hilisemate probleemide eest.


AMBUR
Kui andsid lubaduse, siis pead seda pidama. Kui proovid praegu välja vingerdada, siis kahjustad oma mainet, võib-olla mitte pöördumatult, aga kindlasti nii palju, et teatud inimesed sind enam nii kergesti ei usalda.

KALJUKITS
Kui arvad, et sind tüssatakse, siis pead häält tõstma. Võib-olla said sa valesti aru ja midagi halba ei toimu, aga kuni sa seda ei tea, ei saa sa riskida.

VEEVALAJA
Sul võib olla kahtlusi millegi suhtes, millega hiljuti nõustusid, aga nüüd on juba liiga hilja midagi muuta. Isegi kui saaksid seda teha, läheks see sulle liiga kalliks maksma nii ajaliselt, rahaliselt kui mainekahju mõttes.

KALAD
Sa oled maailmavaate osas kahevahel. Ühest küljest arvad, et inimloomus on põhimõtteliselt negatiivne, aga teisest küljest tahad näha headust kõigis elusolendites. Vali teine. Su valik muudab selle tõeliseks.