Nädala horoskoop – 20.-26. detsember 2021

JÄÄR
Miski vajab kiiret tegutsemist. Mida kauem sellega venitad, seda rohkem pead kiirustama kui lõpuks peale hakkad ja see võib põhjustada vigu. Koosta tööde nimekiri ja pea sellest kinni.

SÕNN
Teie lähedased ei jäta teile kahe või kolme päeva jooksul mingeid kahtluseid, te teate, mida nad mõtlevad ja tunnevad. Hea uudis on see, et see, mida nemad soovivad, on tõenäoliselt ka see, mida soovite teie, nii et see võib osutuda meeldejäävaks nädalaks!

KAKSIKUD
On aeg oma eesmärkidega tõsiselt tegelema hakata. Saatus võib sind juhtida ainult teatud maani – kui oled jõudnud kindlasse punkti, siis pead sealt ise edasi liikuma. Mis sind motiveerib? Mida soovid enim saavutada? Püüdle selle poole!

VÄHK
Kui teised ei anna sulle väljateenitud tasu, siis pead selle ise võtma. Sa oled oma praegusele kohale jõudmiseks kaua ja kõvasti tööd teinud ning sul pole mingit kavatsust lasta teistel au või raha endale võtta.


LÕVI
Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse pikaajalise rahalise ettevõtmise osas, pead olema kindel, et tead kõiki fakte. Kui jätad midagigi juhuse hooleks, siis on reaalne võimalus, et maksad rohkem kui peaksid.

NEITSI
Saad üsna lihtsalt välja vingerdada oma selle nädala kohustustest, aga sellele vaadatakse viltu ja su südametunnistus hakkab piinama. Miks mitte lihtsalt pihta hakata ja tüütu kohustus võimalikult kiiresti kaelast ära saada?

KAALUD
Võib tunduda, et sul pole oma elu üle kontrolli, kuid see pole tõsi. Küll aga oled lasknud mõnel inimesel sulle ette öelda, mida tohid teha ja mida mitte. On aeg selgeks teha, et nüüd on sellel lõpp.

SKORPION
Võib näida, et su konkurente soositakse ja sind eiratakse, aga isegi kui see on tõsi, siis milleks muretseda? Mis ajast sul teiste inimeste abi vaja on? Raja ise endale tee läbi elu.


AMBUR
Kuula nõuandeid ja ära karda nende järgi toimida. Mitte igaüks ei püüa sind petta või sult varastada, seega suru oma kahtlused alla ja kuula olulisi inimesi, kes saavad sind aidata. Nad on sinu poolel.

KALJUKITS
Su elus on praegu piisavalt väljakutseid, aga sa ei pea igaühest probleemi tegema. Sa jõuad kiiremini edasi, kui valid oma lahinguid hoolikalt ja ei pane tähele seda, mis ei vii sind eesmärgile lähemale.

VEEVALAJA
Keegi, kellega koos töötad või äri ajad, pole sinuga päris aus. Enne kui ühise ettevõtmisega edasi liigute, küsi, milline taust ja tulevikuplaanid tal on.

KALAD
Keegi võib näida sihilikult pahatahtlik, ja võib-olla ongi, aga sa pead endalt küsima, kas miski, mida tegid või ütlesid, võis ta sinu vastu pöörata. Kui nii, siis pole veel hilja vabandada.