Nädala horoskoop – 20.-26. aprill 2020

JÄÄR
Kui oled hiljuti lubanud midagi tööandjale või mõnele teisele võimupositsioonil olevale isikule, siis pead seda lubadust pidama. Kui üritad kokkuleppest kõrvale hiilida, siis kahjustad oma mainet korralikult. Tee seda, mida lubasid.

SÕNN
Mis ka ei juhtunud ja ükskõik, kes süüdi oli, pole mingit mõtet eile toimunut kahetseda, sest sa ei saa minna tagasi ja seda muuta. Aga sa saad teha homse paremaks. Võta see endale eesmärgiks.

KAKSIKUD
Sa võid ihata edu saavutada, aga ära unusta, et sellega kaasneb suur vastutus. Pea meeles, et kui oled end millegagi sidunud, allkirja andnud, siis ei saa sa enam oma sõna tagasi võtta.

VÄHK
Pea meeles oma pikaajalisi eesmärke ja ära lase kellelgi end teelt kõrvale juhtida. Niinimetatud sõbrad mõtlevad välja igasugu põhjuseid, miks sa peaksid ümber mõtlema, aga sa pead oma instinktidele truuks jääma.


LÕVI
Kui teised ei anna sulle väljateenitud tasu, siis pead selle ise võtma. Sa oled oma praegusele kohale jõudmiseks kaua ja kõvasti tööd teinud ning sul pole mingit kavatsust lasta teistel au või raha endale võtta.

NEITSI
Keegi, keda reisil kohtad, osutub väga tähtsaks kontaktiks, nii isiklikus mõttes kui tööalaselt. Pinguta, et käia väljas ning inimestega kohtuda ja nendega rääkida. See pole keeruline.

KAALUD
Sul pole mitte millegi pärast muretseda, aga mingil veidral põhjusel tundub sulle, et katastroof on saabumas. Eira seda. Tõenäoliselt mängib lihtsalt su aju vingerpussi ja isegi kui on midagi juhtumas, siis pole see eriline probleem.

SKORPION
Sa oled viimastel nädalatel nii läbiklopitud, et ei saa enam aru, kus pool on maa ja kus taevas, aga sellest pole midagi. Vähemalt tööasjus tead sa vähimagi kahtluseta, mida on vaja järgmisena teha. Nii et tee seda.


AMBUR
Võib juhtuda, et pead loobuma millestki endale kallist, aga sa ei põe selle pärast eriti – tegelikult võib sellest vabanemine sulle isegi salaja rõõmu teha. Siiski oled õnnelikum kui inimesed sind mõneks ajaks rahule jätavad. Sulle meeldib iseenda seltskond.

KALJUKITS
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul on sul lihtsam kontrolli alla saada finantsküsimus, mis pole sul öösiti magada lasknud. Kui oled välja uurinud, milles tegelikult probleem on, siis leiad ka endas julgust sellega tegeleda.

VEEVALAJA
Tee, mida ise tahad, ära tantsi teiste pilli järgi. Seda meeles pidades, on pikemas perspektiivis siiski kasulikum vähemalt mõnda aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega koostööd teha. Teie eesmärgid on sarnased.

KALAD
Veendu, et sa ei sega end millessegi, millest ei saa hiljem lahti öelda, eriti kui asi puudutab raha. Enamasti saad oma instinkte usaldada, aga seekord võib olla see üks kord tuhandest kui nad sind alt veavad.