Nädala horoskoop – 2.-8. september 2019

JÄÄR
Ükskõik kui hullusti keegi on sind alt vedanud, pead sa talle andestama. Pole mingit mõtet viha pidada, kui maailmas toimub nii palju imelisi asju. Kui sa ei naerata, siis käitud valesti.

SÕNN
Küsimused, mida endalt praegu küsid, võivad olla samad, mida küsisid eile ja üleeile, aga vastused on täiesti erinevad. Kuidas aru saada, mis on tõde ja mis vale? Usalda oma sisetunnet.

KAKSIKUD
Et saada kodus või tööl seda, mida tahad, pead andma teistele inimestele vastu seda, mida nemad tahavad. Ära tee midagi, mis on sinu põhimõtete vastane, sest isegi kui olukorrast edukalt välja tuled, hakkab su südametunnistus piinama.

VÄHK
Sa oled praegu domineerivas meeleolus ja ei kõhkle teistele ütlemast, kuidas nad peaksid asju tegema. Aga igaüks, kes sulle seda öelda püüab, soovib et ta oleks vait olnud. Nad peaksid käituma nii nagu sa ütled, mitte nii nagu sa teed!


LÕVI
Võib näida, et oled elusündmuste meelevallas, et sind juhivad jõud, mille üle sul pole mingit kontrolli, aga kas see ikka on nii? Võib-olla sa alahindad oma võimet sündmusi mõjutada.

NEITSI
Minevikus oled liiga sageli lubanud teistel otsustada, aga nüüd pead tegema seda, mida sina tahad, olenemata tagajärgedest. Tõenäoliselt polegi mingeid tagajärgi, su konkurentide ähvardused on õhku täis.

KAALUD
Üks projekt tuleb mõneks ajaks edasi lükata, see ei meeldi sulle, aga pikas perspektiivis kõik laabub. Tegelikult on viivitus just see, mida vajad oma mõtete kogumiseks. Pead oma eesmärkides kindel olema.

SKORPION
Praegu ei paista keegi sinuga samal lainel olevat, nii et erilist toetust pole oodata, isegi mitte sõpradelt ja pereliikmetelt. Sind ei huvita see üldse. Sa ei vaja nende tuge. Sa saad üksi hakkama.


AMBUR
Lõbutse. Naudi elu. Ole koos sõpradega. Täna pole aeg mõelda tööle, rahale või mõnele muule murettegevale asjale. Sa oled puhkepausi ära teeninud. Teistel on ka sinu pärast hea meel.

KALJUKITS
Kõige olulisem asi sel nädalal on olla oma mõistuses kindel ja mitte lasta teistel endale öelda, mida uskuda. Ükskõik kui pealetükkivad nn „eksperdid” võivad olla, pead usaldama oma sisehäält – alati.

VEEVALAJA
Su autoriteet võib olla tõsise löögi all. Ära püüa seda ignoreerida, sest mida kauem ootad, seda tõsisemaks asi läheb. Veendu, et kõik teaksid, kes on boss – sina.

KALAD
Sel nädalal võivad unistused tõelisuseks saada – päriselt. Pead ainult endaks jääma ja endasse uskuma. Viimane on oluline, sest erinevad inimesed püüavad sind veenda, et sul pole lootustki. Nad eksivad.