Nädala horoskoop – 2.-8. oktoober 2023

VÄHK
Hoolitse selle eest, et saaksid oma pingutuste eest õiglast tasu, eriti tööl, kus teised võivad proovida anda sulle vähem kui väärid. Sa ei pea olema agressiivne, aga veendu, et saad, mille oled välja teeninud.

JÄÄR
Kas lähed välja lõbutsema või jääd koju ja teed mõned tööasjad ära? Kui oled nutikas – ja sa oled – siis ohverdad lühikese lõbu pikaajalise meelerahu nimel. Teiste sõnadega: tee see töö valmis.

SÕNN
Sulle meeldib suu puhtaks rääkida, aga püüad mitte öelda midagi sellist, mida võidakse valesti tõlgendada. Sa ei pruugi tahta ebaviisakas olla, aga tundlikumad tüübid võivad sind taktituks pidada kui ütled seda, mida mõtled.

KAKSIKUD
Tee asju südame ja hingega. Ükskõik kui palju loomulikku annet sul on ja ükskõik kui hea on su tehniline taip, teistest eristab sind su entusiasm.


LÕVI
Ole piisavalt enesekindel, et proovida asju, millest sa ei tea, mis tulemuse saad. Praegu on üks neist puhkudest, mil loogika sind eriti ei aita, nii et järgi oma instinkte ja usu, et need juhivad sind sinna, kuhu tasub minna.

NEITSI
Võib olla tõsi, et mida kõrgemale ronid, seda kõrgemalt kukud, aga ära lase sel takistada end mäetipu või isegi tähtede poole pürgimast. Elu peab olema seiklus, nii et jäta hirm ja kahtlused selja taha ning ole see, kes olema pead.

KAALUD
Hoidu negatiivsetest mõtetest ja tunnetest, sest kui need kord juba võimust võtavad, siis nendest vabanemine nõuab väga palju vaeva. Lõpuks on alati kõik hästi, nii et milleks karta?

AMBUR
See on hea, et sulle meeldib koos teistega töötada, aga see ei tähenda, et neil on õigus sulle ette öelda, mida ja kuidas sa peaksid tegema. Meeskonnaliikmed peavad olema võrdsed – veendu, et kõik seda teavad.

KALJUKITS
On lihtne kaasa tunda inimesele, kellel on parajasti rasked ajad, kuid tegelikult on see peamiselt nende endi süü, nii et ärge sellepärast kurvastage. Aidake neid igati lahenduse leidmisel, kuid ärge võtke endale selle eest vastutust.

VEEVALAJA
Kui tunned, et pead välja minema ja lõbutsema, siis tee seda ning ära tunne vähimatki süüd. Jäta mured seljataha ja tee seda, mis paneb sind rõõmustama, et elad. Elu peab lõbus olema.

SKORPION
Kõik loovad tegevused sujuvad hästi, aga veel paremini edenevad need siis kui kaasad oma pereliikmed oma tegevusse. Mõnikord sukeldud nii sügavale oma töösse, et teised tunnevad end kõrvale jäetuna. Lase neil ennast aidata.

KALAD
Kui sõbra või sugulase tuju vajab tõstmist, siis ära oota, et seda sinult palutaks – asu kohe asja juurde ja tee, mida suudad, et teda rõõmustada. Sinu optimistlik suhtumine toob ta näole naeratuse ja ei lähe kaua kuni ta jälle endasse usub.