Nädala horoskoop – 2.-8. november 2020

JÄÄR
Pole mõtet muretseda asjade pärast, mida te ei saa kontrollida. See kehtib kõigi teie eluvaldkondade kohta, kuid eelkõige sõpruse ja sotsiaalsete tegevuste kohta. Mis on tulemas, saab olema, seega osta omale pilet ja naudi sõitu!

SÕNN
See ei loe, et teised ei usu sellesse, mida teed – ainus, mis loeb, on see, et sa ise endasse usud. Kogu maailm võib olla sinu vastu, aga sa ujud ikka pinnale.

KAKSIKUD
Su kuues meel ütleb sulle, et midagi ootamatut on juhtumas, aga see pole põhjus uksi lukustada ja kardinaid ette tõmmata. Sa ju tead seda vanasõna: õige hõlma ei hakka keegi. Kui sa pole midagi valesti teinud, siis ei pea sa midagi kartma.

VÄHK
Pere ja sõbrad aitavad sind rõõmuga ükskõik mis tegevuses, aga ainult siis kui nad teavad, mida sa üritad saavutada – ja see tähendab, et pead neile ütlema. Sina ei oska mõtteid lugeda, miks sa arvad, et nemad oskavad?


LÕVI
Hoia eemale vaidlustest, mis sind ei puuduta. Mida rohkem teised püüavad sind osalema meelitada, seda suuremat distantsi pead hoidma. Eriti kehtib see sõpruse ja raha puhul – need ei sobi kokku.

NEITSI
Lõpeta soovmõtlemine ja keskendu reaalsetele asjadele su praeguses olukorras. See ei tähenda, et peaksid oma unistused hülgama, aga pead selgeks tegema, millistel neist on potentsiaali ja millised on kättesaamatud.

KAALUD
Usalda inimesi, aga kui su sisetunne hoiatab, et sind petetakse, siis peaksid ehk ettevaatlikum olema. Võimalik, et oled olnud liiga suuremeelne. Kahjuks ei saa kõiki usaldada.

SKORPION
Sa võid arvata, et mõni ei vääri kogu seda tähelepanu, mis neile osaks saab, aga nii see lihtsalt on. Selle asemel, et vihastada, tee midagi, mis tähelepanu neilt eemale tõmbab. Sina oled kümme korda suurem staar.


AMBUR
Veendu, et sa ei sega end millessegi, millest ei saa hiljem lahti öelda, eriti kui asi puudutab raha. Enamasti saad oma instinkte usaldada, aga seekord võib olla see üks kord tuhandest kui nad sind alt veavad.

KALJUKITS
Tee, mida ise tahad, ära tantsi teiste pilli järgi. Seda meeles pidades, on pikemas perspektiivis siiski kasulikum vähemalt mõnda aega sinuga sarnaselt mõtlevate inimestega koostööd teha. Teie eesmärgid on sarnased.

VEEVALAJA
Kas töötad rohkem teiste kui enda heaks? Kui nii, siis on aeg ohjad enda kätte haarata. Teata neile, kes su lahket loomust ära kasutavad, et nüüd on sellel lõpp – ja mõtle seda tõsiselt.

KALAD
Näib, et oled teinud vale otsuse ja ainus, mida teha saad, on vabandada. Kui su vabandus on siiras, siis teised andestavad sulle ja saate koos edasi liikuda. Aga kui su vabandus on vastumeelne, siis jäädakse su peale vimma pidama.