Nädala horoskoop – 2.-8. märts 2020

JÄÄR
Ainus viis projektiga edasi liikumiseks on saada tuge inimestelt, kes aitavad sul eesootavad takistused ületada. Oota päev või paar, enne kui püüad neile läheneda – siis ütlevad nad „jah”.

SÕNN
Partnerid ja kolleegid on praegu eelisseisus ja sa pead sellega leppima. Maailmas on jõude, mida ei saa lüüa ei šarmi ega tugeva iseloomuga, mis on sul olemas. Jää rahulikuks ja lase asjadel juhtuda.

KAKSIKUD
Sind saadab edu, aga see saabud palju kiiremini kui saad abi neilt, kes jagavad su ambitsioone. Meeskonnatöö on viis edasi liikuda ja loomulikult tähendab see kompromisse. Sa tead, et suudad seda!

VÄHK
Sul on oma aated ja ei tee mitte kunagi kompromisse, kõige vähem materiaalse kasu saamiseks. Hoolitse, et need, kellega koos sa elad ja töötad seda teaksid ja hoolitse, et nad teaksid kui pahaseks sa saad kui nad proovivad su meelt muuta.


LÕVI
Ilmneb, et keegi, kellega koos töötad, on teinud vea ja hea meelega süüdistaks sind. Ära lase sel juhtuda! Tema pole ainus, kes võib näpuga näidata. Näita talle, et sina oskad ka seda mängu mängida.

NEITSI
Järgmise kahe või kolme päeva jooksul saavutad rohkem kui vabaned harjumusest püüda kõike üksi teha. Teistega koos töötamine pole alati lõbus, aga selleks, et asjad tehtud saaks, pole vaja, et need inimesed sulle meeldiks.

KAALUD
Ehk on aeg näidata teatud inimestele, et neil pole sinu tuleviku osas sõnaõigust. Liiga paljud sõbrad ja sugulased ütlevad sulle, mida peaks tegema, aga nad kõik eksivad. Kuula oma südant – see teab õiget teed.

SKORPION
Su töö juures või suhtlusringkonnas käib praegu vaimne jõukatsumine ja sa ei saa endale kaotust lubada. Su tähemärgil on halastamatu maine ja sa peaksid sellele vastavalt käituma.


AMBUR
Kuigi rahaasjad ja teised materiaalsed küsimused võivad olla tähtsad, ei tähenda see, et peaksid neile keskenduma kõike muud tähelepanuta jättes. Inimene ei ela üksnes leivast – süda ja vaim on ka olulised.

KALJUKITS
Paistab, et sul pole praegu tuju tõsiste asjadega tegelemiseks, seega saa tüütute kohustustega kiirest ühele poole ning seejärel pühendu seltskondlikele tegevustele, mis su meele rõõmsaks teevad.

VEEVALAJA
Sul peab olema selge pilt sellest, mida tahad saavutada, eriti tööalaselt, sest kui kahtled, siis võid raisku lasta suurepärase võimaluse elus edasi jõuda. Ükskõik, mida teed, hoolitse selle eest, et oleksid sel alal parim.

KALAD
Sul võib olla teatud kohustusi, aga sa ei pea olema teiste inimeste ori. Hoolitse, et kõik – sõbrad, pere, töökaaslased – teavad, et kõik, mida sa nende jaoks teed, tuleb su heast südamest.