Nädala horoskoop – 2.-8. mai 2022

JÄÄR
Tundub, et teie võim töörindel on veidi vähenenud ja teil on vaja leida viise, kuidas inimestele meelde tuletada, miks nad peaksid tegema seda, mida te neile ütlete. Olge veenev, kuid ärge olge ebaviisakas. Juhid vajavad alluvaid, kes neid austavad.

SÕNN
Olenemata sellest, kui palju rivaale teie vastu meelestatud on ja kui palju nad ka ei ohusta teie plaane, peate te oma närve hoidma. Mida rohkem lärmi nad teevad, seda tõenäolisem on see, et neil ei ole võimalik teid peatada, nii et jätkake.

KAKSIKUD
Sa oled praegu domineerivas meeleolus ja ei kõhkle teistele ütlemast, kuidas nad peaksid asju tegema. Aga igaüks, kes sulle seda öelda püüab, soovib et ta oleks vait olnud. Nad peaksid käituma nii nagu sa ütled, mitte nii nagu sa teed!

VÄHK
Rutiini langenud suhte saab jälle särtsakaks muuta, aga seda ei juhtu kui jätkad tagasi vaatamist. Kui lepid sellega, et olnut tagasi ei saa, siis saad alustada veelgi parema tuleviku loomisega.


LÕVI
Ükskõik, mida sulle järgmise seitsme päeva jooksul pakutakse, ei tohi sa teha midagi oma põhimõtete vastast. Sa ei ole endaga rahul kui hiljem avastad, et teised on sinu tegude tõttu kannatanud.

NEITSI
Mine välja ja kohtu inimestega, kes jagavad su maailmavaadet. Isiklikul tasandil on tegutsemisvõimalused piiratud, aga teistega koos saab kõik võimalikuks. Muuda oma tulevikupilti ja maailma ka.

KAALUD
Pea meeles oma pikaajalisi eesmärke ja ära lase kellelgi end teelt kõrvale juhtida. Niinimetatud sõbrad mõtlevad välja igasugu põhjuseid, miks sa peaksid ümber mõtlema, aga sa pead oma instinktidele truuks jääma.

SKORPION
Sel nädalal pead perega suheldes kõiki võrdselt kohtlema. Kui jääb vähimgi mulje, et eelistad ühte inimest teisele, siis võid põhjustada emotsionaalset pahameelt. Kui sul on oma lemmik, siis ära näita seda välja.


AMBUR
Enne kui oma tegevustes uue suuna võtad, veendu, et lähedased sind toetavad. Püüa teisi veenda, et sinu soovid on kasulikud ka neile. Oleks muidugi abiks, kui see oleks tõsi.

KALJUKITS
Lõpeta soovmõtlemine ja keskendu reaalsetele asjadele su praeguses olukorras. See ei tähenda, et peaksid oma unistused hülgama, aga pead selgeks tegema, millistel neist on potentsiaali ja millised on kättesaamatud.

VEEVALAJA
Näib, et oled teinud vale otsuse ja ainus, mida teha saad, on vabandada. Kui su vabandus on siiras, siis teised andestavad sulle ja saate koos edasi liikuda. Aga kui su vabandus on vastumeelne, siis jäädakse su peale vimma pidama.

KALAD
Ükskõik kui hirmsasti tahad mõjuvõimsatele inimestele head muljet jätta, ei tohi sa end tööga ära kurnata. Jälgi, et õrn tasakaal sinu vaimu, keha ja tunnete vahel püsiks.