Nädala horoskoop – 2.-8. jaanuar 2023

JÄÄR
Sa pead tõsiselt käsile võtma raha- või äriasjad, mille oled viimasel ajal unarusse jätnud. Samuti võib olla vaja hakata karmilt kohtlema inimesi, kes pole sinuga ausat mängu mänginud – isegi kui see tähendab suhte lõpetamist.

SÕNN
Pole sinu moodi ebameeldivatesse inimestesse ja lolli juttu nii leebelt suhtuda, aga näib, et oled jõudnud punkti, kus sind lihtsalt enam ei huvita. Pole mõtet igasugu asjade pärast ärrituda.

KAKSIKUD
Lähed tülli kellegagi, kes ei jaga su eesmärke ja arvamusi. Ja mis siis? Mida kauem teeskled, et saate oma erimeelsustest hoolimata koos töötada, seda vähem tõenäoline on, et saad tõsist tööd teha.

VÄHK
Järgmise seitsme päeva jooksul jätad endast sügava mulje, aga kas see mulje on õige? See oleneb sellest, kuidas oma töökaaslaste ja ülemustega läbi saad. Ole enesekindel, aga püüa mitte ülbitseda või kamandada.


LÕVI
Praegu peaks sul olema lootustandev periood, sest su rahamured kaovad ja su võimekus lihtsaid asju nautida tuleb tagasi. Üks kurb inimene võib püüda su tuju oma hädadest rääkimisega rikkuda, aga sa ei pea kuulama.

NEITSI
Kui tunned, et pead välja minema ja lõbutsema, siis tee seda ning ära tunne vähimatki süüd. Jäta mured seljataha ja tee seda, mis paneb sind rõõmustama, et elad. Elu peab lõbus olema.

KAALUD
Vihavaenu ja võimuvõitlust on kõige parem vältida, isegi kui see tähendab, et peate mõnda aega üksi hakkama saama. Ärge tehke mingil juhul seda viga, et valite pooli – pikemas perspektiivis võivad siis mõlemad teie vastu pöörduda.

SKORPION
Teil on igati õigus kellegi peale pahane olla, kuid kuna te olete heasüdamlik inimene, siis te võite lubada neil lihtsalt õigete sõnadega end puhtaks pesta. See oleks viga. Ärge olge nii andestav.


AMBUR
Mingil põhjusel on sulle vastumeelne võtta selline risk, mille puhul muidu ei kõhkleks. Võib-olla püüab su alateadvus sind kaitsta. Võimalik, et see teab midagi, mida su tavamõistus ei tea.

KALJUKITS
Hoolitse selle eest, et saaksid oma pingutuste eest õiglast tasu, eriti tööl, kus teised võivad proovida anda sulle vähem kui väärid. Sa ei pea olema agressiivne, aga veendu, et saad, mille oled välja teeninud.

VEEVALAJA
Praegu avanevad sulle mitmed võimalused, aga need on palju lõbusamad, kui sa oma pere ja sõbrad kaasa kutsud. Jälgi, et teeksid oma lähedaste heaks sama, mida iseenda heaks.

KALAD
Sul ei pruugi praegu olla tuju teiste inimestega kokku puutuda, aga keegi vajab hädasti su abi ja kui teda meelega eirad, siis pikemas perspektiivis vihkad end selle pärast. Sinu saatus maailmas on head teha.