Nädala horoskoop – 2.-8. detsember 2019

JÄÄR
Pole mingit mõtet mineviku vigade pärast põdeda. Kui tegid hiljuti midagi valesti, siis õpi sellest nii palju kui saad, seejärel jäta see selja taha ja liigu edasi. Muidugi teed sa ka edaspidi vigu, aga su õnnestumised kaaluvad need üle.

SÕNN
Praegu on hea aeg loovateks tegevusteks, eriti kui need nõuavad teistega suhtlemist. Veendu, et sa räägid lihtsasti arusaadavaid sõnu. Kõik pole nii targad kui sina.

KAKSIKUD
Tee teadlik pingutus, et olla kõrgemal väiklastest tülidest ja näe suuremat pilti. Võib tunduda, et maailma lõpp on kohe käes, aga see on sellepärast, et näed sündmusi liiga kitsast vaatenurgast. Otsi sügavamaid ja laiemaid tähendusi.

VÄHK
Pole midagi halba selles kui tahad end maailmast välja lülitada ja mõnda aega oma mõtetega üksi olla – see on täiesti lubatud. Teised võivad arvata, et sa käitud imelikult, aga ainult sellepärast, et nad on tundetud. Neil ei ole sellist kujutlusvõimet nagu sinul.


LÕVI
Isegi kõige keerulisemale küsimusele on alati vastus, nii et ära kaota pead kui su elu pole kerge. Hoolimata sellest, mida mõned inimesed elust arvavad, on see naudingute aed – ja on alati olnud. Kui sa seda ei näe, siis vajad prille!

NEITSI
Kas lubad rohkem kui täita suudad? Võib-olla, aga oled praegu nii enesekindel, et mõte ebaõnnestumisest ei tule sulle pähegi, mis omakorda muudab edu tõenäolisemaks. Kas suudad oma lubadused täita? Eks me näe!

KAALUD
Su pea võib olla ideid täis, aga parimate tulemuste saavutamiseks pead keskenduma kahele või kolmele asjale, millest sulle kõige rohkem kasu on. Ükskõik kui palju ideid sul on, su energiavarud on piiratud, nii et tegele sellega, millest kõige rohkem kasu on.

SKORPION
Kui tunned, et pead oma edukusega kiitlema, siis lase käia. Sa ei suurusta tihti sellega kui hästi oled hakkama saanud, nii et vahel harva sobib. Sul on kindlasti palju üle uhke olla. Anna kõigile teada.


AMBUR
Sul on praegu nii palju valikuid, et võib olla raske teada, millest alustada. Parima tulemuse saad kui veedad võimalikult palju aega inimestega suheldes. Uued tutvused toovad uusi võimalusi nii töö- kui armuasjades.

KALJUKITS
Sel nädalal ärritud kergesti, eriti inimeste peale, kes ei suuda otsusele jõuda asjades, mis sulle hetkega selged on. Ole mõistlik. Kõik ei ole nii kiired kui sina ja ei peagi olema.

VEEVALAJA
Mida rohkem mõtled sellele, mis sulle muret teeb, seda rohkem hakkad muretsema, nii et vii oma mõtted mujale ja keskendu sellele, mis paneb sind end hästi tundma. On tohutult asju, mille üle peaksid tänulik olema.

KALAD
Tööandjate ja teiste tähtsate inimestega suhtlemine võib järgmisel paaril päeval olla konarlik. Kas ütlesid midagi valesti? Pea meeles, mis sinu jaoks on hea nali, võib teisele kõlada isikliku solvanguna.