Nädala horoskoop – 2.-8. august 2021

JÄÄR
Mida avatum ja seltskondlikum oled viimastel nädalatel olnud, seda enam vajad praegu aega üksi olemiseks. See on aeg mõtlemiseks ja oma tunnetes selgusele jõudmiseks. Sa ei saa seda teha järjekordsel peol.

SÕNN
Oled sel nädalal alustanud paljude uute asjadega, aga varsti pead valima ühe või kaks projekti, millele keskenduda. Pea meeles, kvaliteet on alati olulisem kui kvantiteet, nii et pole mõtet püüda kõike ära teha.

KAKSIKUD
Sa peab taasavastama oma kire projekti vastu, mis algas hästi, aga vajus ära kui teised asjad peale tulid. See ei pea olema täitumatu fantaasia, on veel aega sellest edulugu teha.

VÄHK
Sul on lihtne oma tahtmist saada – teiste jaoks on iseenesestmõistetav, et sina oled boss ja teevad, nagu sa ütled. Kui kasutad sunni asemel šarmi, siis märkad, et pea igaüks teeb su heaks peaaegu ükskõik mida.


LÕVI
Sind saadab edu, aga see saabud palju kiiremini kui saad abi neilt, kes jagavad su ambitsioone. Meeskonnatöö on viis edasi liikuda ja loomulikult tähendab see kompromisse. Sa tead, et suudad seda!

NEITSI
Sel nädalal mängi oma õnnega ja usu, et kõik on võimalik. Aga pea meeles, et kuigi sinul võib hästi minna, ei ole kõik sama õnnelikud, nii et ära hoople oma eduga – see võib põhjustada mõttetut põlgust.

KAALUD
Sa võid ihata edu saavutada, aga ära unusta, et sellega kaasneb suur vastutus. Pea meeles, et kui oled end millegagi sidunud, allkirja andnud, siis ei saa sa enam oma sõna tagasi võtta.

SKORPION
Võta aeg maha ja lae oma füüsilisi, vaimseid ja emotsionaalseid akusid. Hea uudis on see, et oled juba avaldanud muljet kellelegi mõjuvõimsale – sa ei pea enam ennast tõestama.


AMBUR
Kui keegi ütleb, et peaksid oma pühendumust talle tõestama, siis ehk peaksid oma suhte üle järele mõtlema. Sinu arvates olete võrdsed partnerid. Kui ta ei suuda sellega leppida, siis on aeg hüvasti jätta.

KALJUKITS
Te olete oma tegelike võimaluste suhtes liiga pessimistlik. Kõikidesse asjadesse on kätketud looduslikud tõusud ja mõõnad ning kui asutegi hetkel kõvera suhtes allpool, siis olete nädala lõpuks kindlasti jälle tõusuteel.

VEEVALAJA
Sul on praegu ideaalne võimalus survestada neid, kes on sind suure pinge alla pannud. Aga see ei tähenda, et peaksid kulutama kogu oma aja teistele tagasi tegemiseks. Parim kättemaks on see, kui sind nähakse lõbutsemas.

KALAD
Sa võid olla rahuliku loomuga, kuid aeg-ajalt lähed teise äärmusesse ja ütled asju, mis šokeerivad ümbritsevaid – täna on üks neist päevadest. Lühidalt: sul on virisemisest ja kriitikast kõrini, on aeg vastu hakata.