Nädala horoskoop – 19.-25. oktoober 2020

JÄÄR
Sa ei pruugi töö juures praegu erilise surve all olla, aga ära kasuta seda ettekäändena end lõdvaks lasta või vähem pingutada. Olulised inimesed jälgivad sind endiselt, nii et veendu, et neile meeldiks see, mida nad näevad.

SÕNN
Hoidu negatiivsetest mõtetest ja tunnetest, sest kui need kord juba võimust võtavad, siis nendest vabanemine nõuab väga palju vaeva. Lõpuks on alati kõik hästi, nii et milleks karta?

KAKSIKUD
Sa hakkad tegema tohutult tähtsat otsust, mis võib muuta su elu kulgu. Sa ei pruugi muretseda niivõrd muutuse enda kui teiste reaktsiooni pärast. Ära muretse, nad harjuvad sellega.

VÄHK
Sa pead oma igapäevast rutiini muutma ja kohe! Astroloogias on kõige olulisem aeg ja ajastus ning aeg pihta hakata on kohe praegu, mil su motivatsioon ja energia on kõrgel tasemel.


LÕVI
Ei ole mõtet kaevata teatud isiku käitumise üle, kui see, mida nad praegu teevad, on see, mida nad tegid eile ja päev enne seda. See on ilmselgelt tema olemuses, nii et leppige sellega või liikuge nende mõjualast eemale.

NEITSI
Sa võid praegu olla oma võimete tipus, aga umbes nädala pärast võib su energia kahaneda, nii et ära tee liiga palju plaane ja mitte mingil juhul ära võta endale tööd juurde. Kui sa midagi vajad, siis puhkust, mitte rohkem tööd.

KAALUD
Teil võib olla raske mõista, miks mõned inimesed käituvad teatud viisil, kuid ei ole mõtet selle pärast muretseda, sest te ei muuda nende olemust. Proovige käituda nii nagu te ei hooliks sellest, mida nad teevad.

SKORPION
Sa võid unistada põgenemisest ja kusagil uues kohas nullist alustamisest, aga sisimas tead, et seda ei juhtu. Keskendu olemasoleva parimal moel ära kasutamisele – sellest piisab.


AMBUR
Usu oma unistustesse ja ära kuula neid, kes ütlevad, et su ideed on utoopilised. Nad võivad arvata, et sa oled hull, kuid sinu jaoks on kõik täiesti loogiline ja lõpuks on see ainus, mis loeb.

KALJUKITS
Sa peab taasavastama oma kire projekti vastu, mis algas hästi, aga vajus ära kui teised asjad peale tulid. See ei pea olema täitumatu fantaasia, on veel aega sellest edulugu teha.

VEEVALAJA
Sel nädalal ärritud kergesti, eriti inimeste peale, kes ei suuda otsusele jõuda asjades, mis sulle hetkega selged on. Ole mõistlik. Kõik ei ole nii kiired kui sina ja ei peagi olema.

KALAD
On lihtne kaasa tunda inimesele, kellel on parajasti rasked ajad, kuid tegelikult on see peamiselt nende endi süü, nii et ärge sellepärast kurvastage. Aidake neid igati lahenduse leidmisel, kuid ärge võtke endale selle eest vastutust.