Nädala horoskoop – 19.-25. juuni 2023

JÄÄR
Ausus on hädavajalik pikale veninud probleemi lahendamiseks. Aga see ei tähenda ainult teistega aus olemist, see tähendab ka, et teised on sinuga ausad. Julgusta neid rääkima. Uuri välja, mida nad mõtlevad.

SÕNN
Praegu pole aeg kahtlusteks ega kõhklusteks. Unusta ettevaatlikkus ja lase oma instinktidel end juhtida. On suurepärane aeg loovateks tegevusteks ja südameasjadeks, nii et ole oma armuelus loominguline ja armasta oma loomingut.

KAKSIKUD
Vestluse käigus öeldud märkus ei pruugi olla halvasti mõeldud, aga üks inimene võib seda nii võtta. Kui ta paistab olevat solvunud, siis ütle kohe, et sa ei mõelnud midagi halba. Ära kaota sõpra tühiasja pärast.

VÄHK
Lähed tülli kellegagi, kes ei jaga su eesmärke ja arvamusi. Ja mis siis? Mida kauem teeskled, et saate oma erimeelsustest hoolimata koos töötada, seda vähem tõenäoline on, et saad tõsist tööd teha.


LÕVI
Sinu ideed on sama head kui teiste omad, aga millegipärast arvad, et sa pole nii tark kui su konkurendid. Nemad võivad endas vähem kahelda, aga intelligentsuse poolest oled sina kaugel ees.

NEITSI
Ilmneb, et keegi, kellega koos töötad, on teinud vea ja hea meelega süüdistaks sind. Ära lase sel juhtuda! Tema pole ainus, kes võib näpuga näidata. Näita talle, et sina oskad ka seda mängu mängida.

KAALUD
Teil on pere- ja finantsprobleeme järgmise seitsme päeva jooksul kerge lahendada, kuid te ei tohi seda edasi lükata. Kui teil on midagi ebameeldivat öelda, siis mida kiiremini te seda teete, seda vähem te mõlemad haiget saate.

SKORPION
Aita elukaaslasel ja pereliikmetel end sama hästi tunda kui sa ise. See ei pruugi olla lihtne ülesanne, aga see on tehtav ja seda tuleb teha, sest kodune õnn on paljude asjade jaoks hädavajalik.

AMBUR
Te olete see, kes te olete põhjusega, nii et miks soovite olla keegi teine? Kui lõpetate aja raiskamise, fantaseerides sellest, kes te soovite olla ja keskendute sellele, kes te olete ja parema töö tegemisele, siis olete peagi nii edukas kui ka õnnelik.

KALJUKITS
On mõttetu vaielda inimestega, kes keelduvad asja mõistusega võtmast. Võib olla ahvatlev nad oma suuremate teadmistega paika panna, aga milleks vaeva näha? Ükskord saavad nad aru kui lollilt nad käitusid, aga ära raiska oma aega nende peale.

VEEVALAJA
Mõnikord võite olla äärmiselt veenev, kuid ärge minge liiga kaugele ja nõudke, et inimesed muudaksid oma seisukohti ja arvamusi. Suhtlemine seisneb ideede vahetamises, mitte ideede pealesundimises neile, kes seda ilmselgelt ei soovi.

KALAD
Mida rohkem teised sulle ütlevad, et midagi pole võimalik teha, seda rohkem sa seda teha tahad. Aga pead jääma seaduse ja eetika piiridesse. Kui hakkad susserdama, siis kasutavad su vaenlased seda ära, et su mainet kahjustada.