Nädala horoskoop – 19.-25. juuli 2021

JÄÄR
Sind võib ärritada, et keegi valetab häbematult, aga ära näita oma viha välja. Parim lähenemine on teeselda, et sa pole midagi märganud ja oled iga sõnaga nõus. Seejärel pane õigus maksma.

SÕNN
Mida enam te otsite lahendust mingile probleemile, seda kindlam on tunne, et te ei suuda seda leida. Võib-olla üritate liiga pingsalt. Ehk peaksite mõnda aega millelegi muule keskenduma. Vastus saabub õigel ajal.

KAKSIKUD
Viimased kaks-kolm nädalat on sul olnud raskusi mõtete kogumisega, mis tähendab, et areng on olnud aeglane, aga nüüd hakkab su mõistus täiskäigul tööle ja varsti liigud vooluga kaasa. Ära tee plaane, lihtsalt tegutse.

VÄHK
Praegu on ideaalne aeg oma mainet parendada. Sa hakkad meeldima inimestele kõrgetel kohtadel, kuid kõige tähtsam on, et usuksid endasse – siis usuvad sinusse ka teised.


LÕVI
Näita milleks sa võimeline oled. Tööandjad ja teised võimu juures olevad inimesed otsivad inimesi, kes on otsustusvõimelised, ei kõhkle ning on valmis tulemuse saavutamiseks kõik mängu panema. Ja sina oled selline inimene.

NEITSI
Püüdke selle nädala jooksul mitte loota nii palju oma eelaimdustele. Jah, loomulikult saab teie sisemist häält reeglina usaldada, kuid siiski oleks targem kontrollida fakte ja arve enne, kui käite raha välja.

KAALUD
Alusta midagi uut, huvitavat, seikluslikku, midagi mis aitab sul maailma oma jälje jätta. Ära muretse, et teatud inimesed ei kiida seda heaks – see on kindel märk sellest, et teed midagi väärtuslikku.

SKORPION
Sa pead jätkama loomingulise või kunstilise tegevusega, millest oled kavatsenud loobuda. Paistab, et sa ei saa aru kui lähedal oled läbimurdele. Kui praegu alla annad, siis ei pruugi sa kunagi endale andestada.


AMBUR
Kui keegi teile abi palub, siis teete kõik selleks, et neid aidata. Kuid ärge minge nii kaugele, et kulutate kogu oma aja ja energia nende probleemidele ja jätate enda omad unarusse. Ja olge oma kulutuste suhtes tähelepanelik.

KALJUKITS
Sul võib olla raske mõnda inimest usaldada, aga sa pead seda tegema. Jah, nad võivad su reeta, aga kas sa tõesti tahad kogu aeg kõiki kahtlustada? Nad pole nii halvad kui sa arvad.

VEEVALAJA
Sa pead lõplikult otsustama, mida elult tahad – pärast seda pead muidugi välja nuputama, kuidas seda saada. Ära lase mineviku kõhklustel ja kartustel end tagasi hoida. Tee nii, et iga päev on uus algus.

KALAD
Astu vastu oma suurimale hirmule ja sa ei karda seda enam kunagi. Väga vähe asju siin elus on väärt ärritumist, nii et vaata oma murele silma ja näed, et see on tegelikult ainult pettekujutelm, mida võid rahulikult eirata.