Nädala horoskoop – 19.-25. detsember 2022

JÄÄR
Pole mingit mõtet ärrituda asjade üle, mis on sinu kontrolli alt väljas – sa tead seda. Nii et miks lased millelgi, mida kõik üsna tühiseks asjaks peavad, oma elu tõsiselt raputada? Saa sellest üle – kohe!

SÕNN
Sa pead aru saama, et kõik ei mõtle ja tunne samamoodi nagu sina. Sa ei pruugi olla võimeline asju teise inimese vaatepunktist nägema, aga sa pead aktsepteerima, et tal on oma vaatenurk ja see on õige.

KAKSIKUD
Kui sul avaneb võimalus ametikõrgendust saada, siis pead selle vastu võtma. Ära muretse, et sa pole selle töö jaoks piisavalt kvalifitseeritud, sest energia ja entusiasm on olulisemad kui kogemused – ja kogemusi saad töö käigus.

VÄHK
Juba mõnda aega oled olnud tuleviku suhtes kahevahel ja on saabunud hetk, mil otsustusvõimetus ajab su hulluks. Nii et miks mitte mõlemad variandid omaks võtta? Sa ei pea end pühendama ainult ühte tüüpi elustiilile. Proovi ära.


LÕVI
Pole mingit mõtet vaielda inimestega, kellel on alati sinu omast erinev vaatenurk. Maailmas on igasuguseid inimesi ja kuigi see ei tähenda, et nad peaksid sulle meeldima, tähendab see mõnikord seda, et pead neid taluma.

NEITSI
Võib olla tuhat üks kohustust, mida parema meelega väldiksid, aga ei saa, seega ära raiska aega soovunelmatele. Aga positiivne mõtlemine on soovitatav, nii et kujuta ette, et sul on oma elu parim aeg. Su mõtted muudavad selle tõeliseks.

KAALUD
Sulle meeldib suuri eesmärke seada, aga mõnikord mõtled, kas ikka on mõtet pingutada. Ainult sa ise saad otsustada, aga praegu pole hea aeg karjääri ega pere osas otsuste tegemiseks. Mõtle sellele mõnel teisel päeval.

SKORPION
Äripartnerid ja töökaaslased on praegu eelisseisus ning kui oled tark, siis lased neil teha mis iganes otsuseid, mida nad tahavad. Aga samas pead olema kindel, et sina süüdi ei jää, kui midagi valesti läheb.


AMBUR
Sa ei vaja oma kavatsuste täideviimiseks kellegi heakskiitu või õnnistust. On vaja ainult julget pealehakkamist ning vapruse jätkumist töö valmis saamiseni. Mida sa veel ootad? Kohe praegu on kõige parem aeg alustamiseks.

KALJUKITS
Aeglustage asjade käiku, et hinnata, kui kaugele olete jõudnud, sest alles siis saate otsustada, kui kaugele te veel peate minema. Vaatamata sellele, mida mõned võivad öelda, olete teinud head tööd ja väärite tunnustust.

VEEVALAJA
Keegi sulle kallis on teinud rumala vea ja tunneb end seetõttu halvasti. Ta teab, et tegi valesti, seega ära hõõru seda nina alla. Selle asemel pea talle tujutõstev ergutuskõne ja ütle, et ta oma eluga edasi läheks. Loeb see, mida ta järgmisena teeb.

KALAD
Teistel võivad olla kahtlused selle suhtes, mida teete, kuid teie neid ei jaga. Isegi kui te teete aja jooksul mõne vea, siis teie motivatsiooni ja eesmärgitunnet see ei kõiguta, liigute jätkuvalt edasi oma unistuste poole.