Nädala horoskoop – 19.-25. august 2019

JÄÄR
Ühest küljest soovid teha rohkem, teisest küljest tead, et töötad niigi liiga kõvasti. Ainus viis selle dilemma lahendamiseks on enne uute tegevuste juurde asumist mõnes asjast loobuda. Su aeg ja energia on hindamatud ja piiratud.

SÕNN
Sa võid unistada põgenemisest ja kusagil uues kohas nullist alustamisest, aga sisimas tead, et seda ei juhtu. Keskendu olemasoleva parimal moel ära kasutamisele – sellest piisab.

KAKSIKUD
Püüa olla tööalases suhtluses vähem kahtlustav. Selline suhtumine on hukutav. Kui arvad, et igaüks on hunt, siis meelitadki ligi selliseid inimesi. Kui mõtlema hakata, siis millisena teised sind näevad?

VÄHK
Sa oled vältinud mingi otsuse tegemist, kuid läheneb aeg, mil pead kärmelt tegutsema. Sa tead, mida tuleb teha ja et selle õnnestumine on tähtis, nii et jäta venitamine ja hakka tegutsema.


LÕVI
Oled mingi tüli või vaidluse pärast masenduses, aga hea uudis on see, et kui teed esimese sammu ja annad teistele märku, et tahad jälle sõber olla, siis on nad hea meelega valmis uuesti alustama. Lase käia.

NEITSI
Milleks ainult unistada elust, kus pere- ja rahamured ei mängi rolli, kui väikese pingutuse abil saad selle tegelikkuseks muuta? Aitab mõtlemisest, sel nädalal hakka tegutsema! Tulevik on su enda teha.

KAALUD
Pole mingit põhjust end tagasi hoida. Vastupidi, peaksid otsima olukordi, mis su võimed proovile panevad, sest ainult siis taipad, kui palju suudad teha – umbes kümme korda rohkem kui praegu!

SKORPION
Täna on läbinisti nauditav päev ja see on veel nauditavam kui sa ei raiska aega muretsemisele, mida teised inimesed arvavad sellest, mida teed või kellega koos oled!


AMBUR
Sa võid olla otsustanud selgitada välja tõe millegi kohta, mida usud teisi enda eest varjavat, aga ära hakka tavalistest olukordadest midagi fantastilist välja lugema. Sul võib olla kahtlusi, aga jäta need enda teada.

KALJUKITS
Pead tõsiselt pingutama, et oma kaaslaste ja pereliikmetega suhted korda saada. Sa võib-olla ei taha esimest sammu teha, aga kui teed, siis sa ei kahetse seda. Näita, et oled valmis asju selgeks rääkima.

VEEVALAJA
Sa võid eelistada fakte ja numbreid, aga aeg-ajalt pead lihtsalt uskuma seda, mida sulle räägitakse ja nii ka praegu. Su töökaaslased võivad olla vahel raske iseloomuga, aga nad on sinu poolel.

KALAD
Aita elukaaslasel ja pereliikmetel end sama hästi tunda kui sa ise. See ei pruugi olla lihtne ülesanne, aga see on tehtav ja seda tuleb teha, sest kodune õnn on paljude asjade jaoks hädavajalik.