Nädala horoskoop – 19.-25. aprill 2021

JÄÄR
Ükskõik kui kiire sul praegu tööalaselt on, pead pingutama, et veeta aega oma pere ja sõpradega. Nemad on tõeliselt tähtsad. Vähemalt praegu on su karjäär teisejärguline.

SÕNN
Kui teised ei anna sulle väljateenitud tasu, siis pead selle ise võtma. Sa oled oma praegusele kohale jõudmiseks kaua ja kõvasti tööd teinud ning sul pole mingit kavatsust lasta teistel au või raha endale võtta.

KAKSIKUD
Sotsiaalne sündmus on lõbus ja võib tuua uue karjäärivõimaluse. Teadmised ja kogemused on alati olulised, aga kui tuleb valida sinu ja samaväärse konkurendi vahel, siis loevad tutvused.

VÄHK
Kuula, mida sõpradel ja pereliikmetel on sulle öelda, aga ära arva hetkekski, et see kõik on tõsi. Eelda, et sa pole veel kogu lugu kuulnud. Kasuta oma mõistust lünkade täitmiseks.


LÕVI
Teie ülesanne võib tunduda väsitav, kuid kui te sellega tegelema hakkate, näete, et see pole nii tüütu, kui arvasite. Kuid see tuleb teil võimalikult kiiresti ära teha, sest kindlasti on veel lõbusamaid asju, millele keskenduda.

NEITSI
Paistab, et partnerid ja pereliikmed teevad praegu kõik olulised otsused ja sina sörgid neil sabas. Aga, kas see ongi üldse halb? Sa ei saa kogu aeg juht olla, mõnikord pead olema ka järgija.

KAALUD
Veendu, et tead mida sult oodatakse, enne kui osaled plaanis või projektis, mis võtab sult palju aega ja energiat. Samuti tee kindlaks, et projektil oleks ajagraafik, sul on vaja teada, millal jälle vaba aega saad.

SKORPION
Püüa mitte vihastuda inimeste peale, kes on aeglasemad ja ei suuda otsustada nii kiiresti kui sina. Kui tahad asjad tehtud saada, siis pead kas üksi tegutsema või liituma nendega, kellel on sama suur edunälg.


AMBUR
Haarake initsiatiivi. Alustage midagi uut. Jah, muidugi on teil minevikus olnud palju tagasilööke, kuid seekord võib ja saab olema teistsugune. Mis on saanud teie arvukatest suurepärastest ideedest? Te saate neid ikka veel kasutada.

KALJUKITS
Mõnikord võite olla äärmiselt veenev, kuid ärge minge liiga kaugele ja nõudke, et inimesed muudaksid oma seisukohti ja arvamusi. Suhtlemine seisneb ideede vahetamises, mitte ideede pealesundimises neile, kes seda ilmselgelt ei soovi.

VEEVALAJA
Täna on läbinisti nauditav päev ja see on veel nauditavam kui sa ei raiska aega muretsemisele, mida teised inimesed arvavad sellest, mida teed või kellega koos oled!

KALAD
Keegi teie kolleegidest või äripartneritest on võtnud endale liigselt vabadust ja te olete piiripeal, et peatselt midagi ebaviisakat öelda. Kuid mõelge hoolikalt enne oma suu avamist. Kas te tõesti tahate sõda alustada?