Nädala horoskoop – 18.-24. september 2023

VÄHK
Olenemata sellest, kui palju rivaale teie vastu meelestatud on ja kui palju nad ka ei ohusta teie plaane, peate te oma närve hoidma. Mida rohkem lärmi nad teevad, seda tõenäolisem on see, et neil ei ole võimalik teid peatada, nii et jätkake.

JÄÄR
Te võite olla praegu oma ajakavast maha jäänud, kuid ärge muretsege. Siiski peaksite hetkel püüdma oma energiat säilitada, kuna alates järgmise nädala algusest hakkate töötama rohkem, kui kunagi varem.

SÕNN
Sel nädalal näitavad tähed, et sa peaksid oma paljusid andeid paremini ära kasutama. Ära kuula neid, kes ütlevad, et su eesmärgid on vildakad, sest ainult sina tead, sügaval sisimas, mida sa pead tegema.

KAKSIKUD
Näib, et oled isiklikul ristiretkel. Kui su eesmärk on võitlemist väärt – ja seda see on, siis peaks olema lihtne saada sõprade, pere ja kolleegide toetus, aga ära käi neile liiga palju peale.


LÕVI
Ümbritsege end inimestega, kes jagavad teie väärtusi ja veendumusi. Üheskoos arukalt töötades võite muuta maailma ja lisaks on teil võimalik saada materiaalset kasu. On tore olla hea samariitlane ja teenida seejuures kasumit.

NEITSI
Loomingus ja armuasjades on sel nädalal piiriks taevas ja kuna praegu on tähtede seis väga hea reisimiseks, siis peaksid teel olema. Ära lase perekondlikel kohustustel end tagasi hoida. Sul on õigus kasutada natuke aega iseenda jaoks.

KAALUD
Mida enam te otsite lahendust mingile probleemile, seda kindlam on tunne, et te ei suuda seda leida. Võib-olla üritate liiga pingsalt. Ehk peaksite mõnda aega millelegi muule keskenduma. Vastus saabub õigel ajal.

AMBUR
Kui sa tõesti usud, et teatud inimesed püüavad sinu arvelt rikastuda, siis pead neile selgeks tegema, et tagajärjed on koledad. Loodetavasti on nad mõistlikud ja annavad sulle õiglase osa varast. Kui ei, siis …

KALJUKITS
Ei loe kui kindel sa oled, et sinul on õigus ja teistel mitte, sa ei jõua kaugele kui nõuad, et nad sinuga nõustuksid. Otsi kompromissi, seda pole nii raske leida.

VEEVALAJA
Kõigil paistab olevat oma arvamus selle kohta, mis su elus viga on, aga nad võivad selle endale hoida. Sinu poolest on need vaid ajutised raskused ja on ainult päevade küsimus, mil kõik jälle päikeseline on.

SKORPION
Kui endasse usud ja agaralt konkreetse eesmärgi poole liigud, siis pole mingit põhjust, miks su nimi ei võiks olla tuntud ja pangakontol suur summa. Kõik on su enda teha.

KALAD
Võib tunduda, et keegi üritab teie positsiooni õõnestada ja ehk ongi see nii, kuid pole vaja selle pärast muretseda. Mõne päeva pärast juhtub midagi, mis eemaldab nad vaateväljalt ja toob teid esile.