Nädala horoskoop – 18.-24. november 2019

JÄÄR
Varem on sul liiga tihti jäänud puudu enesekindlusest, et hea idee ellu viia ja endale nime teha. Nüüd aga käitud nagu ebaõnnestumine oleks võimatu. Ja nii ongi. Sa jätad lausa mulje, et kõik on väga lihtne.

SÕNN
Püüa hoiduda väiklastest tülidest, eriti sellistest, mis kestavad mitu päeva. Jah, teistele võib tunduda, et lähed kergema vastupanu teed, aga tegelikult sa lihtsalt ei taha raisata aega probleemidele, mis sulle mitte midagi ei tähenda.

KAKSIKUD
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest, et ongi. Ei ühtki ettekäänet enam – lükka asjad käima.

VÄHK
Sul närib sees tunne, et oleksid saanud suhte õnnestumise nimel rohkem teha. Võib-olla on sul õigus, ehk oleksidki saanud, aga see aeg on möödas, nii et lõpeta minevikule mõtlemine ja vaata hoopis tulevikku.


LÕVI
Hea uudis rahaasjade kohta on saabumas ja nädala lõpuks mõtled, miks ja kuidas sa lubasid endal nii närvi minna sellise tühise asja nagu raha pärast. Poputa ennast – sa oled selle ära teeninud ja SAAD seda endale lubada.

NEITSI
Sõbrale või töökaaslasele osutatud teenel saavad olema kaugeulatuvad tagajärjed nii tema kui sinu jaoks. Väike ohverdus praegu võib tuua hiljem suurt kasu, nii et jäta oma vajadused praegu kõrvale ja anna end teise teenistusse.

KAALUD
Sa tundud olevat kahevahel, kas minna uue plaaniga kiiresti edasi või oodata ja vaadata, kuidas asjad kujunevad. Loodetavasti otsustad esimese variandi kasuks, sest mida kauem ootad, seda tõenäolisem on, et teised jõuavad sinust ette.

SKORPION
Sul on täielik õigus oma arvamust väljendada, isegi siis – ja eriti siis – kui su arvamus solvab inimesi kõrgetel kohtadel. See, et nad on suured ja võimsad, ei tähenda, et neil on õigus. Sõnavabadus on püha, olenemata „faktidest”.


AMBUR
Sa võid olla pahane, et sõber või pereliige ei küsinud sinult enne millegi tegemist, mis sind mingil moel mõjutab, aga ära näita seda välja. Tegelikult on palju tähtsamaid asju, millele peaksid praegu keskenduma.

KALJUKITS
Keegi sulle kallis on teinud rumala vea ja tunneb end seetõttu halvasti. Ta teab, et tegi valesti, seega ära hõõru seda nina alla. Selle asemel pea talle tujutõstev ergutuskõne ja ütle, et ta oma eluga edasi läheks. Loeb see, mida ta järgmisena teeb.

VEEVALAJA
On täitsa mõistlik edasi lükata töö, mis mitte ainult ei pea kohe valmis saama, vaid mille saad lasta teistel enda eest ära teha. Järgmise seitsme päeva jooksul juhtub nagunii midagi sellist, mis selle töö tähtsusetuks muudab, seega milleks üldse muretseda?

KALAD
Sa võid arvata, et ei sobi teatud tööle või ametikohale, aga see pole oluline. Loeb ainult see, et sul oleks vaprust ja enesekindlust millegi uuega tegelema hakata. Töö käigus õpid.