Nädala horoskoop – 18.-24. märts 2024

VÄHK
Te olete see, kes te olete põhjusega, nii et miks soovite olla keegi teine? Kui lõpetate aja raiskamise, fantaseerides sellest, kes te soovite olla ja keskendute sellele, kes te olete ja parema töö tegemisele, siis olete peagi nii edukas kui ka õnnelik.

JÄÄR
Teil pole mõtet varjata oma tundeid, sest teised saavad ikkagi aru, et teil on valus. Kuid nad ei mõista, miks teil valus on. Kui te vajate abi – ja see nii on -, siis peaksite nendega aus olema.

SÕNN
Sa näid kõhklevat ja lükkad edasi midagi, mida kindlasti naudid. Miks nii? Ükskõik, mis põhjus on, pead sa selle käsile võtma. Ära muretse riskide pärast – see on osa lõbust.

KAKSIKUD
Konkurendid näivad teadvat, mida sa teed, samas kui sa ise päris täpselt ei tea – see on pahasti. Hoia oma asju rohkem salajas või leia moodus enda ümber toimuvat paremini hoomata.


LÕVI
Kui arvad, et sind tüssatakse, siis pead häält tõstma. Võib-olla said sa valesti aru ja midagi halba ei toimu, aga kuni sa seda ei tea, ei saa sa riskida.

NEITSI
Paistab, et sa pigem teed üksteise järel vigu, kui tunnistad, et liigud vales suunas. Eesmärgile keskendumine on tihti hea asi, aga mitte siis kui ilmselgelt pead suunda muutma. On aeg mõistusele tulla.

KAALUD
Võib juhtuda, et pead loobuma millestki endale kallist, aga sa ei põe selle pärast eriti – tegelikult võib sellest vabanemine sulle isegi salaja rõõmu teha. Siiski oled õnnelikum kui inimesed sind mõneks ajaks rahule jätavad. Sulle meeldib iseenda seltskond.

AMBUR
Kui jagad sel nädalal oma mõtteid vale inimesega, siis võid sattuda piinlikku olukorda. Püüa aru saada, et kõik ei mõista sinu erilist maailmavaadet ja ennekuulmatuid soove.

KALJUKITS
Ole eriti ettevaatlik raha- ja äriasjadega tegeledes. Kõik, mis kõlab liiga hästi, et tõsi olla, tõenäoliselt ei olegi, nii et ära ole liiga innukas ja kontrolli üle kõik, mida kuuled, isegi usaldusväärsetest allikatest.

VEEVALAJA
See nädal peaks olema lõõgastav ja nauditav ning veelgi nauditavam siis, kui jagad seda teiste inimestega. Helista ootamatult sõpradele või sugulastele. Üllata neid. Kas see on meeldiv üllatus? Muidugi on – neil on alati hea meel sind näha!

SKORPION
Uue nädala alguses püüa olla kaaslaste ja lähedastega avatum. Kui pingutad, siis leiad üsna kergesti sõnad, mida pole viimastel nädalatel kasutanud – sõnad, mis parandavad suhetes mõrad, mis pole midagi muud kui arusaamatused.

KALAD
Sa võid mõelda, kas oled liiga palju ette võtnud või liiga paljut enesestmõistetavaks pidanud. Ära tee oma kartustest välja, sest see on ainult ajutine eneseusu kaotus ja varsti asud veel suuremate väljakutsete kallale.