Nädala horoskoop – 18.-24. mai 2020

JÄÄR
Sa ei pea end siduma millegagi, mis ei tundu õige. Teised võivad püüda panna sind end neile selja pööramises süüdi tundma, aga sinu vajadused on kõige tähtsamad. Jää alati endale kindlaks.

SÕNN
Sa võid arvata, et kõik peaks sulle kandikul kätte toodama, et maailm võlgneb sulle midagi, aga kui su suhtumine on selline, siis pead pettuma. Kui midagi ihaldad, siis pead pingutama, et seda saada.

KAKSIKUD
Võib näida, et su konkurente soositakse ja sind eiratakse, aga isegi kui see on tõsi, siis milleks muretseda? Mis ajast sul teiste inimeste abi vaja on? Raja ise endale tee läbi elu.

VÄHK
Mine välja ja kohtu inimestega, kes jagavad su maailmavaadet. Isiklikul tasandil on tegutsemisvõimalused piiratud, aga teistega koos saab kõik võimalikuks. Muuda oma tulevikupilti ja maailma ka.


LÕVI
Sul võib olla täielik õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga sa jätad parema mulje kui andestad ja unustad ning käitud nagu midagi olulist poleks juhtunud. Suuremas pildis polegi see midagi erilist.

NEITSI
Tore, et toetad mingit üritust, aga ära lange lõksu ja ära usu, et sihile jõudmiseks on lubatud alatuid võtteid kasutada. Vahet pole, mida mõni loll ütleb, eesmärk ei pühenda abinõud, mitte kunagi.

KAALUD
Nädala alguses ärritud kergesti, võimalik et põhjuseks on kerge hirm, et töökaaslane sepitseb sinu vastu vandenõud. Tõenäoliselt ei toimu midagi sellist, nii et ära tee ega ütle midagi, mis võib kolleegi päriselt sinu vastu pöörata.

SKORPION
Tee endale nime. Tee midagi tavapäratut. Alusta igat päeva kindla eesmärgiga ja anna endast kõik, et seda saavutada. Samuti pea meeles, nii tööl kui isiklikus elus, et kõik, mida teed, olgu oivaline.


AMBUR
Viimaste nädalate sündmuste mõistmiseks pead astuma sammu tagasi ja vaatama elu laiemast perspektiivist. Milleks see kõik vajalik on? Kuhu see sind viib? Selliseid küsimusi peaksid endalt praegu küsima.

KALJUKITS
Järgmise kahe-kolme päeva jooksul muutub su tuju silmnähtavalt. Kui varem olid ülierutunud ja pinges, siis varsti oled lõdvestunud ja muretu. Ära võta elu liiga tõsiselt. Lõbutsemine on oluline.

VEEVALAJA
Sul ei pruugi praegu olla tuju teiste inimestega kokku puutuda, aga keegi vajab hädasti su abi ja kui teda meelega eirad, siis pikemas perspektiivis vihkad end selle pärast. Sinu saatus maailmas on head teha.

KALAD
Sa oled nii läbinägelik, et teised võivad sind selgeltnägijaks pidada. Võib-olla mingis mõttes oledki, aga su eesmärgid ei ole üleloomulikud: tahad olla edukas ja rikas. Käitu nii, nagu sisemine hääl sulle ütleb.