Nädala horoskoop – 18.-24. juuli 2022

JÄÄR
Sõbrale või töökaaslasele osutatud teenel saavad olema kaugeulatuvad tagajärjed nii tema kui sinu jaoks. Väike ohverdus praegu võib tuua hiljem suurt kasu, nii et jäta oma vajadused praegu kõrvale ja anna end teise teenistusse.

SÕNN
Minevikus oled liiga sageli lubanud teistel otsustada, aga nüüd pead tegema seda, mida sina tahad, olenemata tagajärgedest. Tõenäoliselt polegi mingeid tagajärgi, su konkurentide ähvardused on õhku täis.

KAKSIKUD
Ära ole nii agar oma rahalist seisu parandama, et hakkad mõtlematuid riske võtma. Ära satu paanikasse, sest paanikas teed midagi rumalat ja see võib sulle terve varanduse maksma minna.

VÄHK
Tore, et toetad mingit üritust, aga ära lange lõksu ja ära usu, et sihile jõudmiseks on lubatud alatuid võtteid kasutada. Vahet pole, mida mõni loll ütleb, eesmärk ei pühenda abinõud, mitte kunagi.


LÕVI
Püüa vältida sõprade ja pereliikmete eest otsustamist, sest ükskõik kui head kavatsused sul on, võid kindel olla, et neile see ei meeldi. Las nad õpivad oma vigadest ja aita neid, kui nad seda vajavad.

NEITSI
Pöörad liiga palju tähelepanu sellele, mida teised inimesed ütlevad ja ei kuula oma südant piisavalt. Sa ei vaja teiste nõu või abi, vaid pead kuulama oma sisehäält.

KAALUD
Püüdke selle nädala jooksul mitte loota nii palju oma eelaimdustele. Jah, loomulikult saab teie sisemist häält reeglina usaldada, kuid siiski oleks targem kontrollida fakte ja arve enne, kui käite raha välja.

SKORPION
Su aju võib pulbitseda suurepärastest ideedest, aga mida need väärt on kui sa nendega midagi ette ei võta? Kui sul on tõsi taga ja tahad maailma muuta, siis on selleks vaja rohkem kui lihtsalt ideid – selleks on vaja pühendumist.


AMBUR
Leia vaikne kena kohakene, kus saad end maailmast välja lülitada ja mõtteid koguda. Ja pea meeles: kui soovid oma elus rahu leida, siis esmalt pead selle leidma oma peas ja südames.

KALJUKITS
Viimastel nädalatel on teid nähtud kõige enesekindlamas ja dünaamilisemas olekus, kuid nüüd peate pöörama natuke rohkem tähelepanu väikestele asjadele, kuid ainult natuke. Ärge unustage suurt pilti, vaid otsige viise, kuidas saaksite seda lõuendit iga päev värvida.

VEEVALAJA
Mõned inimesed, kellega sa sel nädalal pead kokku puutuma, on kaotanud reaalsustaju. Võib-olla pead sa neile meenutama, mis on õige ja mis vale ning miks teatud asju ei tehta.

KALAD
Teie mõtted võivad pulbitseda tosinast suurepärasest ideedest, kuid kui püüate neid kõiki järgida, ei jõua te õigupoolest kuhugi. Valige välja üks eesmärk, mis tähendab teile kõige rohkem ning pange sellesse oma süda ja hing. Üks meistriteos korraga!