Nädala horoskoop – 18.-24. jaanuar 2021

JÄÄR
Suured võimalused on käeulatuses, igaüks neist võib sulle varanduse teenida. Pead ainult otsustama, millisele keskenduda ja siis endast kõik andma. Nõuanne tähtedelt: ära põlga ideed ära ainult sellepärast, et sa ise selle peale ei tulnud.

SÕNN
Kõik loovad tegevused sujuvad hästi, aga veel paremini edenevad need siis kui kaasad oma pereliikmed oma tegevusse. Mõnikord sukeldud nii sügavale oma töösse, et teised tunnevad end kõrvale jäetuna. Lase neil ennast aidata.

KAKSIKUD
Kui tahad, et sind märgataks ja elus edasi liikuda, siis varsti saabub selleks võimalus. Kuni seda ootad, hoolitse oma tervise eest ja tee trenni. Sa pead tugev olema.

VÄHK
Ükskõik kui rahutukstegevad praegu toimuvad muutused võivad olla, sisenda endale, et pikas perspektiivis on sul neist kasu. Su elu kulgeb täpselt õiges suunas. Sa ei pea mitte midagi muutma.


LÕVI
Kui kavatsed tõsiselt muuta harjumusi ja rutiine, millest enam kasu ei ole, siis praegu on alustamiseks parim aeg. Mitte ainult vanadest harjumustest loobumiseks – sa võid otsustada muuta kogu oma eluviisi.

NEITSI
Teil on alati enda kaitseks palju öelda, kuid vähemalt mõnda aega oleks mõistlik hoida suu kinni ja kuulata, mida teised ütlevad. Teil on võimalik sel nädalal midagi enda jaoks kasulikku õppida, juhul kui soovite oma kõrvu kasutada.

KAALUD
Sa näid olevat pisiasjadesse takerdunud, seega jäta oma tegevus katki ja püüa seda näha laiemast vaatenurgast. Kui taipad, kui tähtsusetu see kõik on, siis ei tunne sa end selle hülgamise pärast üldse halvasti.

SKORPION
Sa tahad välja minna ja maailma avastada, aga kohustused hoiavad sind tagasi. Jäta need sinnapaika. Kas maailm lõpeb enneaegselt kui sa ei saa kindlaid asju kindlaks ajaks valmis? Muidugi mitte.


AMBUR
Pöörad liiga palju tähelepanu sellele, mida teised inimesed ütlevad ja ei kuula oma südant piisavalt. Sa ei vaja teiste nõu või abi, vaid pead kuulama oma sisehäält.

KALJUKITS
Sa ei pruugi aru saada, miks nii palju inimesi praegu sind kiidab, aga sa pead olema teinud midagi, mis kindlustab tähelepanu keskpunktis olemise. Ära raiska aega selle üle juurdlemisele – naudi tähelepanu.

VEEVALAJA
Maailma poolt vaadates ei saa sa eksida, seega ole julgem ja ära karda teistele varvastele astuda – tõenäoliselt vabandavad nemad sinu ees! Sa liigud igas mõttes kiiremini kui keegi teine.

KALAD
Sel nädalal mängi oma õnnega ja usu, et kõik on võimalik. Aga pea meeles, et kuigi sinul võib hästi minna, ei ole kõik sama õnnelikud, nii et ära hoople oma eduga – see võib põhjustada mõttetut põlgust.