Nädala horoskoop – 18.-24. detsember 2023

VÄHK
See, mida teised ütlevad ja teevad, võib mõjutada teie mõtlemist, kuid ikkagi on teie kohustus tagada, et asjad toimiksid õigel viisil. Eelkõige ei tohi te sel nädalal lubada rivaalidel süüdistada teid oma mannetutes ebaõnnestumistes.

JÄÄR
Sel nädalal on sul mitu võimalust oma mainet kasvatada ja ilmas edasi jõuda. Kuid sa ei pea selleks palju vaeva nägema. Kasuta oma šarmi – imestad kui kaugele sellega jõuad.

SÕNN
Ükskõik kui rahutukstegevad praegu toimuvad muutused võivad olla, sisenda endale, et pikas perspektiivis on sul neist kasu. Su elu kulgeb täpselt õiges suunas. Sa ei pea mitte midagi muutma.

KAKSIKUD
Ühest küljest soovid teha rohkem, teisest küljest tead, et töötad niigi liiga kõvasti. Ainus viis selle dilemma lahendamiseks on enne uute tegevuste juurde asumist mõnes asjast loobuda. Su aeg ja energia on hindamatud ja piiratud.


LÕVI
Sa tahad luua midagi kestvat, kuid sulle hakkab koitma, et sa ei saa sellega üksi hakkama. Miks see probleem on? On palju inimesi, kellel on sinuga sama unistus. Tehke koostööd.

NEITSI
Sulle meeldib suuri eesmärke seada, aga mõnikord mõtled, kas ikka on mõtet pingutada. Ainult sa ise saad otsustada, aga praegu pole hea aeg karjääri ega pere osas otsuste tegemiseks. Mõtle sellele mõnel teisel päeval.

KAALUD
Ei ole eales nii, et keegi saab midagi tasuta ja kui te seda praegu ei usu, siis hakkate seda päeva lõpuks uskuma. Kui te kaotate midagi väärtuslikku, siis aktsepteerige seda kui hinda, mida pidite selle olulise õppetunni eest maksma.

AMBUR
Paistab, et sul pole praegu tuju tõsiste asjadega tegelemiseks, seega saa tüütute kohustustega kiirest ühele poole ning seejärel pühendu seltskondlikele tegevustele, mis su meele rõõmsaks teevad.

KALJUKITS
Keskendu sellele, mida omad ja teenid ning veendu, et sulle makstakse su märkimisväärse andekuse eest piisavalt. Kui lased ennast praegu väikeste summadega petta, siis edaspidi jääd ilma juba suurematest summadest.

VEEVALAJA
Kui keegi küsib teile arvamust mõne isikliku asja kohta, siis ütlete selle hea meelega välja. Kui aga kuues meel ütleb teile, et nad ei rõõmusta tõe kuulmise üle, siis võib-olla peaksite selle enda teada jätma. Las nad tegelevad ise oma asjade lahendamisega.

SKORPION
On võimalik, et keegi räägib teie kohta ebamugavaid või piinlikke asju, kuid ei ole põhjust paranoiliseks muutuda ja hakata mõtlema, et kõik on teie vastu. Olenemata sellest, mida te teinud olete, peavad enamik inimesi teist lugu.

KALAD
Millal sa viimati endale uusi eesmärke seadsid? Tõenäoliselt oled rõõmsalt laiselnud ja vooluga kaasa läinud, aga nüüd pead endalt rohkem nõudma. Mida sa teeksid kui õnnestumine oleks kindel? Tee seda.