Nädala horoskoop – 18.-24. aprill 2022

JÄÄR
Kui oled teinud midagi, mille üle oled uhke, siis jaga seda kõigiga. Sa oled harjunud endale tähelepanu tõmbama, aga praegu on üks neist juhustest, kus sul on tegelikult ka õigus ennast kiita.

SÕNN
Mõnikord võite olla äärmiselt veenev, kuid ärge minge liiga kaugele ja nõudke, et inimesed muudaksid oma seisukohti ja arvamusi. Suhtlemine seisneb ideede vahetamises, mitte ideede pealesundimises neile, kes seda ilmselgelt ei soovi.

KAKSIKUD
Sa võid ihata edu saavutada, aga ära unusta, et sellega kaasneb suur vastutus. Pea meeles, et kui oled end millegagi sidunud, allkirja andnud, siis ei saa sa enam oma sõna tagasi võtta.

VÄHK
Võid arvata, et kui sa varsti ei tegutse, siis su suur võimalus läheb mööda, kuid see pole tõsi. Kiirustamise vajadus on illusioon ja järgmise kahe või kolme päeva jooksul toimuv tõestab seda. Tegelikult pole kuhugi kiiret.


LÕVI
Võib näida, et oled sündmuste keerisest välja jäetud, et kõik teised on rohkem asjas sees kui sina, aga see pole tõsi, ja isegi kui oleks, siis poleks mingi vahet. Sa ei pea olema „väljavalitu”, pead olema lihtsalt sina ise.

NEITSI
Astu vastu oma suurimale hirmule ja sa ei karda seda enam kunagi. Väga vähe asju siin elus on väärt ärritumist, nii et vaata oma murele silma ja näed, et see on tegelikult ainult pettekujutelm, mida võid rahulikult eirata.

KAALUD
Miks sa ei saa elult seda, mida tahad? Kui oled aus, pead tunnistama, et see on sellepärast, et kulutad liiga palju aega tühistele asjadele. Pühendu oma oskuste arendamisele.

SKORPION
Et saada kodus või tööl seda, mida tahad, pead andma teistele inimestele vastu seda, mida nemad tahavad. Ära tee midagi, mis on sinu põhimõtete vastane, sest isegi kui olukorrast edukalt välja tuled, hakkab su südametunnistus piinama.


AMBUR
Kõik eksivad, nii et ära piitsuta ennast, kuna tegid midagi valesti. Oluline on, et said aru, kus vea tegid ja teed nii, et seda enam ei juhtuks. Ebaõnnestumine võib sageli olla edu aluseks.

KALJUKITS
Sa pead end mõneks ajaks maailmast välja lülitama ja oma mõtetega üksi olema. Teised võivad mõelda, miks sa äkitselt suhtlemist väldid, aga nad võimaldavad sulle aega ja ruumi, mida vajad. Nad on selle sulle võlgu.

VEEVALAJA
Sa tead, mida tahad ning kust ja kuidas seda saada, pead ainult käe välja sirutama ja haarama. Kõlab lihtsalt? Sest, et ongi. Ei ühtki ettekäänet enam – lükka asjad käima.

KALAD
Kui arvad, et midagi halba juhtub, siis ilmselt juhtubki. Kui negatiivsed mõtted võimust võtavad, siis tõmbad alateadlikult ligi masenduses inimesi ja ebameeldivaid juhtumisi. Võta end kokku.