Nädala horoskoop – 17.-23. oktoober 2022

JÄÄR
Te olete hetkel muretus meeleolus ja peaksite võtma endale ülesandeks ergutada sõpru ja pereliikmeid, kes ei jaga teie õnnelikke ja tegusaid väljavaateid. Te ei saa maailma muuta, kuid teil on võimalik panna mõned inimesed naeratama.

SÕNN
Kui andsid lubaduse, siis pead seda pidama. Kui proovid praegu välja vingerdada, siis kahjustad oma mainet, võib-olla mitte pöördumatult, aga kindlasti nii palju, et teatud inimesed sind enam nii kergesti ei usalda.

KAKSIKUD
Ole ettevaatlik, mida sel nädalal usud, isegi kui info tuleb usaldusväärsest allikast. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige romantiliste suhete kohta. Võimalik, et keegi punub meelega intriige.

VÄHK
Usalda oma instinkte, isegi siis kui ülemused ütlevad sulle, et oled kõigest valesti aru saanud. Kuula, mida su sisehääl püüab sulle öelda ning tegutse selle järgi. Sa ei vaja ühtki muud nõuannet.


LÕVI
Kuigi rahaasjad ja teised materiaalsed küsimused võivad olla tähtsad, ei tähenda see, et peaksid neile keskenduma kõike muud tähelepanuta jättes. Inimene ei ela üksnes leivast – süda ja vaim on ka olulised.

NEITSI
Te ei pruugi olla entusiastlik ülesande suhtes, mida teil palutakse täita, kuid te peate oma ideedest loobuma, sest negatiivse suhtumise korral on tulemused vähem kui meeldivad. Võtke seda kui mängu – see on ju elu olemus.

KAALUD
Miski, mida töö juures kuuled, võib sulle hiiglaslikku kasu tuua, aga ainult siis kui taipad kiiresti tegutseda. Sa pole ainus, kes otsib moodust kaugemale jõuda, seega ole valvel, otsustusvõimeline ja dünaamiline.

SKORPION
Enne kui võtad vastu lõpliku otsuse pikaajalise rahalise ettevõtmise osas, pead olema kindel, et tead kõiki fakte. Kui jätad midagigi juhuse hooleks, siis on reaalne võimalus, et maksad rohkem kui peaksid.


AMBUR
Sa teed liiga paljude inimeste heaks liiga palju ja pead aja maha võtma. Kui püüad edaspidigi kõike teha, siis on kindel, et põled läbi, nii füüsiliselt kui emotsionaalselt, nii et lõpeta iga kapriisi rahuldamine.

KALJUKITS
Ära mõtle liiga palju millelegi, mis näib täiesti ebaloogiline – see ajab ainult su aju veel rohkem krussi kui see juba on! Tõenäoliselt juhtub hulk kummalisi, lausa pentsikuid, asju, aga ükski neist juhtumitest ei saa sulle viga teha.

VEEVALAJA
Sa ei pea oma mõtte väljendamiseks seda teistele peale suruma – vastupidi, teised on su jutule vastuvõtlikumad kui räägid rahulikult ning selgelt ja ei kõla ähvardavalt. Nad tahavad sind uskuda, nii et ära muuda seda raskeks.

KALAD
Ära raiska oma aega ega energiat kellelegi, kes sulle närvidele käib. Sa kipud aeg-ajalt liialdama ja kui lased sel väiksel vaenulikkusel edasi kesta, võib sellest areneda midagi päris ohtlikku. Kõnni lihtsalt minema.