Nädala horoskoop – 17.-23. mai 2021

JÄÄR
Ole aus ja õiglane ning ära anna järele kiusatusele olla hooletu lihtsalt sellepärast, et keegi ei saa sind takistada. Praegu on suurepärane aeg sõpradega koos olemiseks ja rühmategevusteks ning on veel parem kui te kõik käitute ühtmoodi eetiliselt.

SÕNN
Kui sõber või töökaaslane ütleb teile, et ta tahab midagi üksi teha, siis proovige mitte solvuda ega võtke seda kui tõrjumist. See ei ole kasulik mitte ainult neile, vaid ka teile endale. Nii ei pea te jagama oma hiilgust!

KAKSIKUD
Sulgege oma kõrvad kriitikale ja ärge raiskage aega, et püüda kätte maksta neile, kes on teid alt vedanud või teile halbu asju öelnud – nad ei ole seda vaeva väärt. Aeg on liiga väärtuslik, et raisata seda väikestele inimestele ja isiklikule kättemaksule.

VÄHK
On oluline nääklemistest üle saada. See võib tunduda raske, arvestades kui haprad teatud suhted viimasel ajal on olnud, aga see on kergem kui ette kujutad. Nii et kujuta ette ja tee seda.


LÕVI
Leia oma tihedas graafikus aega, et maha istuda ning mõelda, millega tegeled ja kuhu sellega jõuad. See kehtib kõigil elualadel, kuid eelkõige su karjääri kohta. Kas tegeled sellega, millest unistasid?

NEITSI
Konkurendid näivad teadvat, mida sa teed, samas kui sa ise päris täpselt ei tea – see on pahasti. Hoia oma asju rohkem salajas või leia moodus enda ümber toimuvat paremini hoomata.

KAALUD
Elu tundub äkitselt huvitavam ning see on suurepärane. Läheb veel paremaks kui uurid välja, mis lähedast vaevab ja teed, mida vaja, et ta meelerahu saavutaks. Seejärel saate koos erinevaid kohti külastades veel rohkem lõbutseda.

SKORPION
Sa oled viimastel nädalatel nii läbiklopitud, et ei saa enam aru, kus pool on maa ja kus taevas, aga sellest pole midagi. Vähemalt tööasjus tead sa vähimagi kahtluseta, mida on vaja järgmisena teha. Nii et tee seda.


AMBUR
Ära heitu, kui su tegevus ei too oodatud tulemusi, see on siiski hea kogemus, mis võib sind juhtida uues kasulikus suunas, millele muidu poleks mõelnudki. Sa teed edusamme.

KALJUKITS
Sel nädalal sihi kõrgemale ja usu, et suudad luua midagi võrratut. Teised võivad väita, et su plaanid on liiga suured, aga see pole tõsi. Universum näitab, et sinu jaoks ei ole piire olemas.

VEEVALAJA
Sul võib olla täielik õigus vihastuda kellegi peale, kes on sind alt vedanud, aga sa jätad parema mulje kui andestad ja unustad ning käitud nagu midagi olulist poleks juhtunud. Suuremas pildis polegi see midagi erilist.

KALAD
Võib näida, et oled sündmuste keerisest välja jäetud, et kõik teised on rohkem asjas sees kui sina, aga see pole tõsi, ja isegi kui oleks, siis poleks mingi vahet. Sa ei pea olema „väljavalitu”, pead olema lihtsalt sina ise.