Nädala horoskoop – 17.-23. juuni 2024

VÄHK
Mida vähem oma plaanidest räägid, seda parem. Hoia oma ideed endale ja ära ütle isegi parimatele sõpradele, millega tegeled. See kehtib ka töökohal. Mida vähem teised teavad, seda parem sulle.

JÄÄR
Mida iganes järgmise kahe või kolme päeva jooksul otsustad, on sel suur mõju su tulevikule – ühel või teisel viisil, seega mõtle ette ja veendu, et oled õigel teel. Ära kuula teisi, ainult iseennast.

SÕNN
On hulk asju, millest pead vabanema, asju, mis hoiavad sind tagasi ja takistavad sul täit potentsiaali kasutamast. Sa tead, mis need asjad on ja tead, et need peavad kaduma. Nüüd on aeg minevikuga lõpparve teha.

KAKSIKUD
Teatud inimgrupp võib tunduda sinuga võrreldes täiesti teistsugune, kuid teil on rohkem ühist kui arvad. Sel nädalal juhtub midagi, mis näitab sulle, et peaksite sagedamini koos töötama ja naerma.


LÕVI
Teil on alati enda kaitseks palju öelda, kuid vähemalt mõnda aega oleks mõistlik hoida suu kinni ja kuulata, mida teised ütlevad. Teil on võimalik sel nädalal midagi enda jaoks kasulikku õppida, juhul kui soovite oma kõrvu kasutada.

NEITSI
Kui sul on kapis mõni luukere – ja sul on – siis kindlaim viis neile tähelepanu tõmmata, on püüda jututeemat vahetada kui vestlus tüürib tõele ebamugavalt lähedale. Ole julge ja tee nägu nagu midagi poleks juhtunud.

KAALUD
Keegi, keda pidasid usaldusväärseks, on viinud sind eksiteele või varjanud sinu eest asju, mida peaksid teadma. Aga miks ta nii tegi? Võib-olla ta arvas, et see on sinu enda huvides.

AMBUR
Anna end kellegi teise kätesse ja usalda tema otsuseid. Sulle võib meeldida iga oma elu osa kontrollida, aga seekord on soovitatav lasta asjadel minna ja teistel end suunata ning juhtida. Tulemused meeldivad sulle.

KALJUKITS
Olge tähelepanelik raha- ja äriasjade suhtes ning veenduge, et teid ei petaks inimesed, kes soovivad teie arvelt rikastuda. Oleks tore, kui kõik oleksid sama ausad kui teie, kuid see pole nii.

VEEVALAJA
On täitsa mõistlik edasi lükata töö, mis mitte ainult ei pea kohe valmis saama, vaid mille saad lasta teistel enda eest ära teha. Järgmise seitsme päeva jooksul juhtub nagunii midagi sellist, mis selle töö tähtsusetuks muudab, seega milleks üldse muretseda?

SKORPION
Juba mõnda aega oled olnud tuleviku suhtes kahevahel ja on saabunud hetk, mil otsustusvõimetus ajab su hulluks. Nii et miks mitte mõlemad variandid omaks võtta? Sa ei pea end pühendama ainult ühte tüüpi elustiilile. Proovi ära.

KALAD
Kui oled teinud midagi, mille üle oled uhke, siis jaga seda kõigiga. Sa oled harjunud endale tähelepanu tõmbama, aga praegu on üks neist juhustest, kus sul on tegelikult ka õigus ennast kiita.