Nädala horoskoop – 17.-23. juuni 2019

JÄÄR
Püüa mitte elada minevikus ja kahetseda oma vigu, sest see, mis järgmiseks juhtub, teeb kuhjaga tasa kõik, mille arvad olevat kaotanud. Võta sihiks vaadata alati tulevikku ja mitte kunagi tagasi. See pole kaugeltki nii raske kui kõlab.

SÕNN
Su mõistus on praegu erakordselt aktiivne ja see on hea, aga kirjuta kindlasti kõik mõttevälgatused üles, muidu võid need õhtuks unustada. Kanna kogu aeg pastakat ja märkmikku kaasas.

KAKSIKUD
Kui arvad, et midagi halba juhtub, siis ilmselt juhtubki. Kui negatiivsed mõtted võimust võtavad, siis tõmbad alateadlikult ligi masenduses inimesi ja ebameeldivaid juhtumisi. Võta end kokku.

VÄHK
Ükskõik, milline su eriline anne on, pead seda hästi ära kasutama. Kui sul tekib töö juures võimalus, siis haara sellest kahe käega ja ära muretse, et ei saa ülesandega hakkama. Sa teed selle suurepäraselt ära ja tõstad oma mainet.


LÕVI
Mida iganes järgmise kahe või kolme päeva jooksul otsustad, on sel suur mõju su tulevikule – ühel või teisel viisil, seega mõtle ette ja veendu, et oled õigel teel. Ära kuula teisi, ainult iseennast.

NEITSI
Mingil veidral põhjusel on sul praegu kalduvus igas olukorras halvimat näha. Su ärevus kaob järgmisel nädalal, aga vahepeal pea meeles, et elu on nautimiseks ja tegelikult on kõik hästi.

KAALUD
Selle nädala jooksul saadav teeb kaotused kuhjaga tasa, seega ole rõõmus. Mõnikord peab miski su elust lahkuma, et midagi uut saaks asemele tulla ja praegu paistabki nii olevat.

SKORPION
Püüa mõista inimesi, kes on sind alt vedanud või muul moel sulle ebameeldivusi põhjustanud. Pole kahtlustki, et nad väärivad karmi kohtlemist, aga antud juhul reageerivad nad toetusele paremini kui kriitikale.


AMBUR
Praegu on hea aeg reisimiseks, ükskõik kas tööasjus või lõbu pärast. Mida rohkem inimesi kohtad, seda tõenäolisemalt õpid midagi kasulikku. Kontaktid ebatavaliste inimestega võivad sel nädalal olla eriti kasulikud.

KALJUKITS
Sa võid olla äärmiselt ambitsioonikas, kuid ära ole sel nädalal liiga pealetükkiv, muidu võivad neist, kes peaksid olema sõbrad, saada vaenlased. Pea meeles, parim viis ennast aidata on teisi aidata. See on hea poliitika.

VEEVALAJA
Sa hakkad tegema tohutult tähtsat otsust, mis võib muuta su elu kulgu. Sa ei pruugi muretseda niivõrd muutuse enda kui teiste reaktsiooni pärast. Ära muretse, nad harjuvad sellega.

KALAD
Sul on võitjaloomus, kuid kas kasutad seda piisavalt hästi ära? Sinu sünnikaart õhutab sind tõsiselt oma elu paremaks muutmisega tegelema – võid selle käigus isegi maailma muuta.