Nädala horoskoop – 17.-23. jaanuar 2022

JÄÄR
See, mille pärast praegu muretsed, ei vääri aega ega pingutust. Mõne päeva pärast tagasi vaadates mõtled, kuidas sa ometi millegi nii tühise pärast nii palju ärritusid. Nii et, milleks üldse muretseda?

SÕNN
Uue nädala alguses püüa olla kaaslaste ja lähedastega avatum. Kui pingutad, siis leiad üsna kergesti sõnad, mida pole viimastel nädalatel kasutanud – sõnad, mis parandavad suhetes mõrad, mis pole midagi muud kui arusaamatused.

KAKSIKUD
Ära liiga palju muretse, kui tööasjades maha jääd, hiljem on piisavalt aega järje peale jõuda. Muidugi aitaks, kui sa ei oleks nii kergelt nõus teiste inimeste tööd ära tegema. Ilmselt oled sa liiga lahke.

VÄHK
Sa ei pea end siduma millegagi, mis ei tundu õige. Teised võivad püüda panna sind end neile selja pööramises süüdi tundma, aga sinu vajadused on kõige tähtsamad. Jää alati endale kindlaks.


LÕVI
Keskenduge nädala alguses kindlasti positiivsetele asjadele, sest kui te lubate negatiivsetel mõtetel võimust võtta, siis on raske neid jälle maha raputada. Millised iganes teie praegused probleemid ka ei ole, need ei ole nii halvad kui näivad.

NEITSI
Pere ja sõbrad aitavad sind rõõmuga ükskõik mis tegevuses, aga ainult siis kui nad teavad, mida sa üritad saavutada – ja see tähendab, et pead neile ütlema. Sina ei oska mõtteid lugeda, miks sa arvad, et nemad oskavad?

KAALUD
Hoia eemale vaidlustest, mis sind ei puuduta. Mida rohkem teised püüavad sind osalema meelitada, seda suuremat distantsi pead hoidma. Eriti kehtib see sõpruse ja raha puhul – need ei sobi kokku.

SKORPION
Saad üsna lihtsalt välja vingerdada oma selle nädala kohustustest, aga sellele vaadatakse viltu ja su südametunnistus hakkab piinama. Miks mitte lihtsalt pihta hakata ja tüütu kohustus võimalikult kiiresti kaelast ära saada?


AMBUR
Kui vajad abi, siis pead seda paluma. Sa oled teisi nii palju aidanud, et nad poevad nahast välja, et sulle vastuteenet teha, aga nad ei saa seda teha, kui ei tea, et sul raske on. Ütle neile.

KALJUKITS
Keegi teeb tühisest asjast suure numbri. Pole mingit mõtet püüda talle mõistust pähe panna, sest mõistlikkus on tema jaoks antud hetkel tundmatu mõiste. Hoia eemale, kuni ta ise mõistusele tuleb.

VEEVALAJA
Kui oled hiljuti lubanud midagi tööandjale või mõnele teisele võimupositsioonil olevale isikule, siis pead seda lubadust pidama. Kui üritad kokkuleppest kõrvale hiilida, siis kahjustad oma mainet korralikult. Tee seda, mida lubasid.

KALAD
Keegi võib näida sihilikult pahatahtlik, ja võib-olla ongi, aga sa pead endalt küsima, kas miski, mida tegid või ütlesid, võis ta sinu vastu pöörata. Kui nii, siis pole veel hilja vabandada.