Nädala horoskoop – 17.-23. august 2020

JÄÄR
Sulle avanevad mõned huvitavad võimalused, aga pead teadma, et need toovad kaasa suurema vastutuse. Sul on piiratud kogus aega ja energiat, nii et vali hoolikalt, millele neid kulutad.

SÕNN
Mis siis, et kõik teised näivad tippkiirusel kihutavat, sina peaksid elu aeglasema tempoga võtma. Õiged võimalused jõuavad sinuni täpselt õigel ajal, nii et milleks ilmaasjata liiga palju pingutada?

KAKSIKUD
Oleks kena kui suudaksid lahendada kõik maailma probleemid, aga ole realistlik: sa ei jõua lähedalegi. Mida saad teha, on liituda nendega, kes jagavad su vaateid ja kelle eesmärk on ühte kindlat asja paremaks muuta. Tee seda.

VÄHK
Sa tundud olevat kahevahel, kas minna uue plaaniga kiiresti edasi või oodata ja vaadata, kuidas asjad kujunevad. Loodetavasti otsustad esimese variandi kasuks, sest mida kauem ootad, seda tõenäolisem on, et teised jõuavad sinust ette.


LÕVI
Ära tunne end süüdi milleski, mida sina ei põhjustanud. Jah, olukord võib olla emotsionaalne katastroof, kuid pole sinu süü, et mõned inimesed ei suuda ennast kontrollida. Aita, kuidas saad, aga ära võta süüd enda peale.

NEITSI
Lähed tülli kellegagi, kes ei jaga su eesmärke ja arvamusi. Ja mis siis? Mida kauem teeskled, et saate oma erimeelsustest hoolimata koos töötada, seda vähem tõenäoline on, et saad tõsist tööd teha.

KAALUD
Sa võid arvata, et ei sobi teatud tööle või ametikohale, aga see pole oluline. Loeb ainult see, et sul oleks vaprust ja enesekindlust millegi uuega tegelema hakata. Töö käigus õpid.

SKORPION
Võimalik, et on parem anda, kui vastu võtta, aga mõnikord imestate, miks paistab, et teie üksnes annate, samal ajal kui teised üksnes võtavad. Ärge sellepärast muretsege: mõne päeva jooksul saab teie lahkus tasutud.


AMBUR
Teil pole mõtet varjata oma tundeid, sest teised saavad ikkagi aru, et teil on valus. Kuid nad ei mõista, miks teil valus on. Kui te vajate abi – ja see nii on -, siis peaksite nendega aus olema.

KALJUKITS
Sa tahad minna välja ja lõbutseda, aga tahad ka oma tundeid ausalt ja avatult väljendada. Sa saad teha mõlemat. Täna on ideaalne päev öelda need kolm maagilist sõna: „Ma armastan sind”. Ütle nii, et on aru saada, et need sõnad tulevad südamest.

VEEVALAJA
Olete sel nädalal rahutu ega tea ise ka, mille tõttu. Minge kindlasti välja ja liigutage end, kuid ärge minge kodust liiga kaugele, sest muidu võib olla raske tagasi jõuda. Kuhu iganes te ka ei läheks, hoidke oma lähedastega ühendust.

KALAD
Selle nädala jooksul jätad endast sügava mulje, aga kas see mulje on õige? See oleneb sellest, kuidas oma töökaaslaste ja ülemustega läbi saad. Ole enesekindel, aga püüa mitte ülbitseda või kamandada.