Nädala horoskoop – 17.-23. aprill 2023

JÄÄR
Sa pead pingutama, et alustatu lõpule viia, sest kui veel rohkem maha jääd, siis võib olla võimatu järje peale saada. Sulge oma meeled segajatele ja keskendu sellele, mille pead kindlasti tehtud saama.

SÕNN
Tundub, et olete otsustanud näha halvimat igas olukorras – peate sellest kiiresti üle saama. Teie õnn sõltub täielikult sellest, millisest vaatenurgast te otsustate sündmusi näha ja hea uudis on, et see on täielikult teie kontrolli all.

KAKSIKUD
Sa oled nii läbinägelik, et teised võivad sind selgeltnägijaks pidada. Võib-olla mingis mõttes oledki, aga su eesmärgid ei ole üleloomulikud: tahad olla edukas ja rikas. Käitu nii, nagu sisemine hääl sulle ütleb.

VÄHK
Pea meeles oma pikaajalisi eesmärke ja ära lase kellelgi end teelt kõrvale juhtida. Niinimetatud sõbrad mõtlevad välja igasugu põhjuseid, miks sa peaksid ümber mõtlema, aga sa pead oma instinktidele truuks jääma.


LÕVI
Sul on võitjaloomus, kuid kas kasutad seda piisavalt hästi ära? Sinu sünnikaart õhutab sind tõsiselt oma elu paremaks muutmisega tegelema – võid selle käigus isegi maailma muuta.

NEITSI
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi, isegi mitte inimestel, keda armastad, veenda sind oma käitumist muutma. Sa ei pea olema teistsugune, pead lihtsalt olema veel paremini sina ise.

KAALUD
Ära ole nii agar oma rahalist seisu parandama, et hakkad mõtlematuid riske võtma. Ära satu paanikasse, sest paanikas teed midagi rumalat ja see võib sulle terve varanduse maksma minna.

SKORPION
Kuula oma sisetunnet ja käitu vastavalt. Mida rohkem teatud mõtted su peas ketravad, seda tõenäolisem on, et need juhatavad sind suunas, mis on sinu jaoks ainuõige. Sa juba tead vastuseid, kuula ennast.

AMBUR
Ole eriti ettevaatlik raha- ja äriasjadega tegeledes. Kõik, mis kõlab liiga hästi, et tõsi olla, tõenäoliselt ei olegi, nii et ära ole liiga innukas ja kontrolli üle kõik, mida kuuled, isegi usaldusväärsetest allikatest.

KALJUKITS
Mingil veidral põhjusel ei suuda sa peale hakata projektiga, mida oled juba mõnda aega planeerinud. Võimalik, et universum püüab sulle midagi öelda. Võib-olla ei ole praegu õige aeg alustada. Kuhu sul kiiret on? See võib oodata.

VEEVALAJA
Mõned hiljuti võetud riskid olid mõttetud ja ilma eesmärgita. Nüüd pead asju tasakaalustama, olles vastutustundlikum. Kõlab igavalt? Ära muretse, ei ole – tegelikult on sul lõbusam kui arvatagi oskad!

KALAD
Keegi, keda pidasid usaldusväärseks, on viinud sind eksiteele või varjanud sinu eest asju, mida peaksid teadma. Aga miks ta nii tegi? Võib-olla ta arvas, et see on sinu enda huvides.