Nädala horoskoop – 16.-22. oktoober 2023

VÄHK
Partnerid ja kolleegid on praegu eelisseisus ja sa pead sellega leppima. Maailmas on jõude, mida ei saa lüüa ei šarmi ega tugeva iseloomuga, mis on sul olemas. Jää rahulikuks ja lase asjadel juhtuda.

JÄÄR
Vaata otsa sellele, mis sind tüütab või ärritab ja küsi endalt, kui oluline see tegelikult on. Tõenäoliselt jõuad järelduseni, et see pole väärt minutitki rohkem su aega või energiat.

SÕNN
Kui sulle ei meeldi, mis sinu ümber toimub, siis lihtsalt pööra ümber ja kõnni minema. Teised võivad kurta, et sa hülgad oma vastutusala, aga sinu suurim vastutus oli, on ja jääb su enda meelerahu eest.

KAKSIKUD
Selle nädala sõnum tähtedelt on, et sa ei tohi alustada midagi, mida ei pruugi suuta lõpetada. Samuti ära anna lubadusi, mida ei pruugi suuta pidada. Kui sa ei sea endale suuri eesmärke, siis paistad heas valguses kui teed rohkem.


LÕVI
See peaks olema teie jaoks lõbus aeg, kuid on üks ebameeldiv asjaolu, millega tuleb silmitsi seista. Hea uudis on see, et kui te otsustate probleemiga tegeleda, ei ole see nii halb kui te kardate, nii et võtke nüüd julgus kokku ja tegutsege.

NEITSI
Sul paistab olevat foobia millegi suhtes, mille pärast muidu poleks vähimatki muret. See hirmutunne ja ebakindlus võib veel mõne päeva jätkuda, aga järgmise nädala alguses oled jälle rõõmus.

KAALUD
Võib tunduda nagu tantsiksid teiste pilli järgi, aga miks see peaks halb olema? Mõnikord on tore end lõdvaks lasta ja lasta teistel muretseda, kuhu edasi liikuda ja mida järgmisena teha. Elu ei pea olema draama.

AMBUR
Teie elus toimub midagi olulist ning võimalik, et see on midagi, mida te väga naudite. Tõenäoliselt on sellel midagi pistmist teie sotsiaalse eluga, nii et ärge istuge kodus ja vaevake oma pead vaid minge välja ja tehke midagi huvitavat.

KALJUKITS
Jää oma põhimõtetele kindlaks ja ära kasuta alatuid võtteid, vahet pole, kui väärtuslik tulemus on. Kui latti kas või natuke allapoole lased, siis pole sa kõlbelisem kui enamik teisi inimesi.

VEEVALAJA
Miski, mida töö juures kuuled, võib sulle hiiglaslikku kasu tuua, aga ainult siis kui taipad kiiresti tegutseda. Sa pole ainus, kes otsib moodust kaugemale jõuda, seega ole valvel, otsustusvõimeline ja dünaamiline.

SKORPION
Sel nädalal võivad unistused tõelisuseks saada – päriselt. Pead ainult endaks jääma ja endasse uskuma. Viimane on oluline, sest erinevad inimesed püüavad sind veenda, et sul pole lootustki. Nad eksivad.

KALAD
Püüa mitte vihastada või pettuda kui su eesmärk tundub olevat kaugemal kui kunagi varem. Nii nagu kõik juhtub põhjusega, on põhjus ka sellel, et midagi ei juhtu.