Nädala horoskoop – 16.-22. november 2020

JÄÄR
Võib-olla pead paar nädalat ootama, enne kui saad oma suure idee teostamisega alustada, aga ära ole kannatamatu. Mida rohkem aega annad ideele oma ajus küpseda, seda suurem on tõenäosus, et seda saadab väljapaistev edu.

SÕNN
Sa võid olla pahane, et sõber või pereliige ei küsinud sinult enne millegi tegemist, mis sind mingil moel mõjutab, aga ära näita seda välja. Tegelikult on palju tähtsamaid asju, millele peaksid praegu keskenduma.

KAKSIKUD
Praegu pole aeg kahtlusteks ega kõhklusteks. Unusta ettevaatlikkus ja lase oma instinktidel end juhtida. On suurepärane aeg loovateks tegevusteks ja südameasjadeks, nii et ole oma armuelus loominguline ja armasta oma loomingut.

VÄHK
Te võite olla oma olemuselt avatud ja aus, kuid kas on ikka tark kõigile teada anda, mida te asjadest arvate? Mõningaid asju hoitakse pigem enda teada, eriti asju, millest rivaalid ja vastased võiksid kasu lõigata.


LÕVI
Ole sina ise ja lase oma loomingulisel poolel särada. Su konkurendid võivad püüda su plaane nurjata, aga see õnnestub neil ainult siis kui lased neil end segada või ärritada. Kui sul on piisavalt tahtmist, siis oled edukas.

NEITSI
Tee teadlik pingutus, et olla kõrgemal väiklastest tülidest ja näe suuremat pilti. Võib tunduda, et maailma lõpp on kohe käes, aga see on sellepärast, et näed sündmusi liiga kitsast vaatenurgast. Otsi sügavamaid ja laiemaid tähendusi.

KAALUD
Ära liiga palju muretse kui su käsi ei käi hästi. Nädala lõpu poole su õnn pöördub ja oled jälle oma saatuse sepp. Karta on vähe ja loota palju.

SKORPION
Samal ajal kui kõik teised tormavad ringi ja põrkavad omavahel kokku nagu maailma lõpp oleks lähedal, oled sina vana rahu ise. See võib tähendada, et sul tegelikult pole aimugi, mis toimub, aga on aegu, mil teadmatus ei ole halb asi.


AMBUR
Kõik pole nii ausad kui sina, nii et ole valvel kui teadmata motiividega inimesed lubavad midagi, mille kohta sa ei saa kuidagi teada, kas nad suudavad oma lubadusi täita. Enne kui annad neile, mida nad soovivad, lase neil endale maksta!

KALJUKITS
Saad üsna lihtsalt välja vingerdada oma selle nädala kohustustest, aga sellele vaadatakse viltu ja su südametunnistus hakkab piinama. Miks mitte lihtsalt pihta hakata ja tüütu kohustus võimalikult kiiresti kaelast ära saada?

VEEVALAJA
Kui arvad, et sind tüssatakse, siis pead häält tõstma. Võib-olla said sa valesti aru ja midagi halba ei toimu, aga kuni sa seda ei tea, ei saa sa riskida.

KALAD
Mida rohkem teised tahavad teada, millega tegeled, seda salalikum peaksid olema. Mitte sellepärast, et sul oleks midagi varjata, vaid teisi teadmatuses hoides peavad nad sind huvitavamaks kui tegelikult oled!