Nädala horoskoop – 16.-22. november 2020

JÄÄR
Sa oled põhjusega see, kes oled, nii et ära lase kellelgi, isegi mitte inimestel, keda armastad, veenda sind oma käitumist muutma. Sa ei pea olema teistsugune, pead lihtsalt olema veel paremini sina ise.

SÕNN
Sul paistab olevat impulsiivsem tuju, mis võib kaasa tuua midagi head… või halba. Satud riskantsetesse olukordadesse – nagu sulle meeldib – aga tead, kuidas nendega hakkama saada.

KAKSIKUD
Kui vajad abi, siis pead seda paluma. Sa oled teisi nii palju aidanud, et nad poevad nahast välja, et sulle vastuteenet teha, aga nad ei saa seda teha, kui ei tea, et sul raske on. Ütle neile.

VÄHK
Hea uudis on see, et paistad väljakutsetega hästi toime tulevat ja parem uudis, et ei lähe enam kaua kui saad mingil moel tasutud. Lõpuks on kõik hästi, nii et usu, et head ajad tulevad tagasi.


LÕVI
Salatsemine ei pruugi sulle loomuomane olla, aga mida vähem enda kohta avaldad, seda parem. Sa pead olema natuke saladuslikum, eriti tööl. Hoia töökaaslased ja konkurendid ohutus kauguses ja ära unusta, et teadmised on võim.

NEITSI
On sotsiaalselt nauditav päev, aga mõned su sõbrad võivad olla vihased, et veedad uute tuttavatega rohkem aega kui nendega. Neil võib õigus olla, aga sa ei saa midagi parata, et nii populaarne oled.

KAALUD
On oht, et tõlgendad sinuni jõudvat infot kõige hullemas valguses ja hakkad arvama, et keegi tahab sulle ära panna. Miski pole tõest kaugemal. Su ainus vaenlane on su üliaktiivne kujutlusvõime.

SKORPION
Mõni arvab, et veedad liiga palju aega elu nautides ja liiga vähe oma töö ja kohustustega tegeledes. Võib-olla on neil õigus, aga sa ei hakka oma eluviisi muutma. Ütle neile, et tegelegu oma asjadega. Veel parem, ära lihtsalt pane neid tähele.


AMBUR
Isegi lähedase inimese tunnete haavamisega riskides pead talle rääkima tõtt olukorra kohta, millesse ta on end mässinud. Ole nii taktitundeline kui saad, aga veendu, et ta saab aru, et peab oma käitumist muutma – ja kiiresti.

KALJUKITS
Keegi, keda pidasid usaldusväärseks, on viinud sind eksiteele või varjanud sinu eest asju, mida peaksid teadma. Aga miks ta nii tegi? Võib-olla ta arvas, et see on sinu enda huvides.

VEEVALAJA
Ükskõik, milline su eriline anne on, pead seda hästi ära kasutama. Kui sul tekib töö juures võimalus, siis haara sellest kahe käega ja ära muretse, et ei saa ülesandega hakkama. Sa teed selle suurepäraselt ära ja tõstad oma mainet.

KALAD
Sa ei häbene lähedastele öelda, kui olulised nad sinu jaoks on. Täna peaks sul olema hea päev ka loomingulisteks tegevusteks, nii et lase oma kunstnikuküljel esile tulla – see toob nii sulle kui teistele palju rõõmu.