Nädala horoskoop – 16.-22. märts 2020

JÄÄR
See on hea, et sulle meeldib koos teistega töötada, aga see ei tähenda, et neil on õigus sulle ette öelda, mida ja kuidas sa peaksid tegema. Meeskonnaliikmed peavad olema võrdsed – veendu, et kõik seda teavad.

SÕNN
Su kavatsused võivad olla seotud riskiga, aga sa tead, et kui asjaga edasi ei lähe, siis oled pärast enda peale vihane, et nii arg olid. Valmistu nii hästi kui suudad ja seejärel lenda peale ning palveta, et kõik läheb plaanipäraselt.

KAKSIKUD
Ükskõik, kui palju teised su veendumustes kahtlevad, kui ise oled nendega rahul, siis pole põhjust midagi muuta. Jah, mõned su ideed võivad näida mõistetamatud, aga mis siis? Elu on täis mõistatusi, mida isegi eksperdid ei suuda lahendada.

VÄHK
Samal ajal kui kõik teised tormavad ringi ja põrkavad omavahel kokku nagu maailma lõpp oleks lähedal, oled sina vana rahu ise. See võib tähendada, et sul tegelikult pole aimugi, mis toimub, aga on aegu, mil teadmatus ei ole halb asi.


LÕVI
Võib tunduda, et sul pole oma elu üle kontrolli, kuid see pole tõsi. Küll aga oled lasknud mõnel inimesel sulle ette öelda, mida tohid teha ja mida mitte. On aeg selgeks teha, et nüüd on sellel lõpp.

NEITSI
Kui pingutad, et toetada neid, keda armastad, on päev läbinisti nauditav. Mõni võib arvata, et sul jääb puudu inimlikkusest, aga ilmselgelt ei tunne nad sind hästi. Tõesta, et nad eksivad.

KAALUD
Ükskõik, mida sa kardad, pead oma hirmule nime andma, sest ainult siis suudad sellele vastu astuda ja sellest võitu saada. Tõenäoliselt pole muretsemiseks põhjust, aga isegi kui su ärevus on asja pärast, ei pea sa sellest nii suurt numbrit tegema.

SKORPION
Saad enamiku inimestega hästi läbi, aga pead teadma, et mõne iseloom on sinu omast nii erinev, et sõpradeks te ei saa. Kõik on korras – sellepärast ongi maailm nii huvitav.


AMBUR
Sa ei vaja oma kavatsuste täideviimiseks kellegi heakskiitu või õnnistust. On vaja ainult julget pealehakkamist ning vapruse jätkumist töö valmis saamiseni. Mida sa veel ootad? Kohe praegu on kõige parem aeg alustamiseks.

KALJUKITS
Veendu, et see mida soovid, on see, mida tõeliselt ihaldad, sest kui oled kord midagi saanud, ei pruugi õnnestuda seda tagasi anda. Samuti ole ettevaatlik kui sõpradele midagi lubad, nad ootavad et sa oma lubadusi täidaksid.

VEEVALAJA
Kui sa tõesti usud, et teatud inimesed püüavad sinu arvelt rikastuda, siis pead neile selgeks tegema, et tagajärjed on koledad. Loodetavasti on nad mõistlikud ja annavad sulle õiglase osa varast. Kui ei, siis …

KALAD
Sa ei pea oma mõtte väljendamiseks seda teistele peale suruma – vastupidi, teised on su jutule vastuvõtlikumad kui räägid rahulikult ning selgelt ja ei kõla ähvardavalt. Nad tahavad sind uskuda, nii et ära muuda seda raskeks.