Nädala horoskoop – 16.-22. mai 2022

JÄÄR
Jää oma põhimõtetele kindlaks ja ära kasuta alatuid võtteid, vahet pole, kui väärtuslik tulemus on. Kui latti kas või natuke allapoole lased, siis pole sa kõlbelisem kui enamik teisi inimesi.

SÕNN
Pole midagi halba selles kui tahad end maailmast välja lülitada ja mõnda aega oma mõtetega üksi olla – see on täiesti lubatud. Teised võivad arvata, et sa käitud imelikult, aga ainult sellepärast, et nad on tundetud. Neil ei ole sellist kujutlusvõimet nagu sinul.

KAKSIKUD
Kõik loovad tegevused sujuvad hästi, aga veel paremini edenevad need siis kui kaasad oma pereliikmed oma tegevusse. Mõnikord sukeldud nii sügavale oma töösse, et teised tunnevad end kõrvale jäetuna. Lase neil ennast aidata.

VÄHK
Sa võid tahta tagasi teha kellelegi, kes on sinu kohta kuulujutte levitanud, aga kas see on seda väärt? Kui ütled midagi ebaviisakat, siis ta näeb, et on õnnestunud sind mõjutada. Lihtsalt eira teda – see teeb rohkem haiget.


LÕVI
Pead partneritele ja pereliikmetele teada andma, mida sa välja kannatad ja mida mitte. Üks põhjus, miks viimasel ajal nii palju tülisid on olnud, on see, et mõned inimesed arvavad, et sa oled kergesti manipuleeritav.

NEITSI
Praegu võib olla sinu jaoks keeruline aeg ja oled kindlasti tundlikum kui tavaliselt, aga on ka aeg, kui saad enda kohta palju õppida, mis omakorda muudab pikas perspektiivis edu saavutamise tõenäolisemaks. Eneseteadlikkus on asja võti.

KAALUD
See peaks olema läbinisti nauditav päev ja isegi kui pead tegelema tõsiste asjadega, on sul siiski väga lõbus. Keegi, keda kohtad inimestega suheldes või reisides, saab lähedasemaks kui lihtsalt sõber ja sellele on tore mõelda.

SKORPION
Sa oled jõudmas õnnelikumasse faasi, nii et püüa mitte nii palju raha pärast muretseda ja kui võimalus tekib, siis ära kõhkle sõpradega linna peale minemast. Kokkuvõtvalt: kui sa ei naera, siis ei ole asi õige.


AMBUR
Sul on oma aated ja ei tee mitte kunagi kompromisse, kõige vähem materiaalse kasu saamiseks. Hoolitse, et need, kellega koos sa elad ja töötad seda teaksid ja hoolitse, et nad teaksid kui pahaseks sa saad kui nad proovivad su meelt muuta.

KALJUKITS
Vestluse käigus öeldud märkus ei pruugi olla halvasti mõeldud, aga üks inimene võib seda nii võtta. Kui ta paistab olevat solvunud, siis ütle kohe, et sa ei mõelnud midagi halba. Ära kaota sõpra tühiasja pärast.

VEEVALAJA
Ükskõik, mida sa kardad, pead oma hirmule nime andma, sest ainult siis suudad sellele vastu astuda ja sellest võitu saada. Tõenäoliselt pole muretsemiseks põhjust, aga isegi kui su ärevus on asja pärast, ei pea sa sellest nii suurt numbrit tegema.

KALAD
Pead tegema otsuse partnerluse või suhte asjus. Kui sa seda ei tee, siis teevad otsuse sinu eest teised – ja peaaegu kindlasti ei meeldi sulle see, mida nad teevad.