Nädala horoskoop – 16.-22. jaanuar 2023

JÄÄR
Su tulevik on harva nii ere paistnud. Nii et miks nii morn? Mis põhjus sel ka poleks, sa pead end kokku võtma ja aru saama, et enamiku inimestega võrreldes on sul väga hästi. Muretsema pead ainult selle pärast, et see nii ka jääks.

SÕNN
Praegu võib maailmas paljugi juhtuda, aga ainus asi, mis loeb, on see, mis toimub su peas. Mõtle sügavalt oma elu üle järele ja saa aru, mis suunas see liigub. Seejärel otsusta. Seejärel tegutse.

KAKSIKUD
Kui tahad, et sind märgataks ja elus edasi liikuda, siis varsti saabub selleks võimalus. Kuni seda ootad, hoolitse oma tervise eest ja tee trenni. Sa pead tugev olema.

VÄHK
Lõpetage aja ja energia raiskamine, püüdes mõista asju, mis ei ole teie mõtteviisi järgi üldse loogilised. Kõik teie elus ei peagi toredasse ja puhtasse kasti mahtuma. Mõned asjad on määratud jääma saladuseks.


LÕVI
Su autoriteet võib olla tõsise löögi all. Ära püüa seda ignoreerida, sest mida kauem ootad, seda tõsisemaks asi läheb. Veendu, et kõik teaksid, kes on boss – sina.

NEITSI
Kui projekt ei edene või su lõppeesmärk nihkub järjest kaugemale, siis on see ehk märk sellest, et midagi on valesti. Pole veel hilja kurssi muuta, ainult su ego hoiab sind tagasi.

KAALUD
Näita milleks sa võimeline oled. Tööandjad ja teised võimu juures olevad inimesed otsivad inimesi, kes on otsustusvõimelised, ei kõhkle ning on valmis tulemuse saavutamiseks kõik mängu panema. Ja sina oled selline inimene.

SKORPION
On täitsa mõistlik edasi lükata töö, mis mitte ainult ei pea kohe valmis saama, vaid mille saad lasta teistel enda eest ära teha. Järgmise seitsme päeva jooksul juhtub nagunii midagi sellist, mis selle töö tähtsusetuks muudab, seega milleks üldse muretseda?


AMBUR
Sa võid eelistada fakte ja numbreid, aga aeg-ajalt pead lihtsalt uskuma seda, mida sulle räägitakse ja nii ka praegu. Su töökaaslased võivad olla vahel raske iseloomuga, aga nad on sinu poolel.

KALJUKITS
Kuigi peaksid end uue nädala alguses hästi tundma, soovitame sul mitte üle pingutada, sest tagajärjed võivad olla valusad. Samuti küsi endalt mõned küsimused selle kohta, mis suunas su elu liigub.

VEEVALAJA
Probleemidega, millega nüüd silmitsi seisad, oled varem korduvalt tegelenud, seega peaksid teadma, kuidas neid lahendada. Aga kui sa ikkagi pole kindel, mis su järgmine samm peaks olema, siis ära karda sõbralt nõu küsida.

KALAD
Mine välja. Külasta kohti, mis sind huvitavad ja inimesi, kes sind innustavad. Tähed näitavad, et igasugusteks sotsiaalseteks tegevusteks on praegu suurepärane aeg, samuti reisimiseks, nii et asu teele ja ära vaata tagasi. Liigu edasi ja läheb järjest lõbusamaks.