Nädala horoskoop – 16.-22. august 2021

JÄÄR
Ära lase kellelgi survestada end tegema midagi, mis sulle täielikult ei sobi. See kehtib kõigil elualadel, aga eriti rahaasjades. Su olemasolevat ja teenitavat vara juhivad võimsad tähed, seega ära riski.

SÕNN
Su elu hakkab ülesmäge minema kui juba ei lähe. Su tõus saab olema kiirem kui oled endaga aus oma nõrkuste ja tugevuste suhtes. Võid kihla vedada, et su konkurendid on nendega juba kursis.

KAKSIKUD
Mõned inimesed, kellega sa sel nädalal pead kokku puutuma, on kaotanud reaalsustaju. Võib-olla pead sa neile meenutama, mis on õige ja mis vale ning miks teatud asju ei tehta.

VÄHK
Kui sul on vaja kedagi enda poolele saada, siis praegu on õige aeg teda pommitada faktide ja numbritega, mis su väiteid tõestavad. Lihtsam on teda veenda muidugi siis kui ta sellest rahalist kasu saab.


LÕVI
Oled mingi tüli või vaidluse pärast masenduses, aga hea uudis on see, et kui teed esimese sammu ja annad teistele märku, et tahad jälle sõber olla, siis on nad hea meelega valmis uuesti alustama. Lase käia.

NEITSI
Lähedased ja töökaaslased andestavad sel nädalal sulle peaaegu kõik, nii et võta sellest viimast. Siiski, sulle antakse andeks ainult ühe korra, seega kui juba vahele jääd, siis ole kindel, et asi on seda väärt!

KAALUD
See, mille pärast praegu muretsed, ei vääri aega ega pingutust. Mõne päeva pärast tagasi vaadates mõtled, kuidas sa ometi millegi nii tühise pärast nii palju ärritusid. Nii et, milleks üldse muretseda?

SKORPION
Ära lase kellelgi oma vabadust piirata. Neile, kes tahavad ära võtta su õigust iseenda eest mõelda ja rääkida, pead selgeks tegema, et võitled nendega lõpuni välja. Ja sa pead seda tõsiselt mõtlema.


AMBUR
Pöörad liiga palju tähelepanu sellele, mida teised inimesed ütlevad ja ei kuula oma südant piisavalt. Sa ei vaja teiste nõu või abi, vaid pead kuulama oma sisehäält.

KALJUKITS
Rutiini langenud suhte saab jälle särtsakaks muuta, aga seda ei juhtu kui jätkad tagasi vaatamist. Kui lepid sellega, et olnut tagasi ei saa, siis saad alustada veelgi parema tuleviku loomisega.

VEEVALAJA
Ammune mure ei häiri sind enam. Tõenäoliselt sellepärast, et hakkad keskenduma asjadele, mis on tegelikult olulised, selmet muretseda asjade pärast, millel pole suures plaanis mingit tähtsust.

KALAD
Praegu on hea aeg loovateks tegevusteks, eriti kui need nõuavad teistega suhtlemist. Veendu, et sa räägid lihtsasti arusaadavaid sõnu. Kõik pole nii targad kui sina.